Google Fit teraz zavádza monitorovanie spánku

Aplik├ícia Google Fit tieto t├Ż┼żdne aktualizovala o nov├ę funkcie, Ned├ívno bol v podnikovej ┼íportovej aplik├ícii ofici├ílne predstaven├Ż tmav├Ż re┼żim. Prv├í ve─żk├í aktualiz├ícia za p├ír mesiacov po pochybnostiach o tejto bud├║cnosti. Zd├í sa, ┼że spolo─Źnos┼ą sa zaviazala k aplik├ícii, preto┼że m├íme ─Ćal┼íiu aktualiz├íciu s nov├Żmi funkciami.

V tomto pr├şpade t├║to funkciu o─Źak├ívalo ve─ża pou┼ż├şvate─żov. Google Fit kone─Źne predstavuje sledovanie sp├ínku v aplik├ícii Sp├ínkov├ę mapy s├║ ofici├ílne prezentovan├ę v aplik├ícii, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ovl├ídanie rytmu sp├ínku pou┼ż├şvate─ża.

Aj ke─Ć to aplik├ícia nebude robi┼ą nat├şvne, potrebujeme na to aplik├íciu tret├şch str├ín. Preto ak pou┼żijeme aplik├íciu na meranie sp├ínku, napr├şklad Sleep As Android, Tieto ├║daje m├┤┼żete exportova┼ą do slu┼żby Google Fit a takto m├íte kedyko─żvek kontrolu nad sp├ínkom pou┼ż├şvate─ża.

Okrem toho bud├║ ma┼ą pou┼ż├şvatelia aplik├ície mo┼żnos┼ą manu├ílneho zad├ívania ├║dajov Tie┼ż, ak chc├║. Preto v tomto oh─żade neexistuj├║ ┼żiadne komplik├ície. T├║to funkciu mnoh├ş pova┼żuj├║ za ch├Żbaj├║cu a nakoniec sa st├íva ofici├ílnou.

Ak na meranie sp├ínku pou┼ż├şvate aplik├íciu tretej strany, Potrebujete iba synchroniz├íciu so slu┼żbou Google Fit aby ste mohli tieto ├║daje kedyko─żvek exportova┼ą. V tejto veci nie je potrebn├ę ni─Ź in├ę. To je mo┼żn├ę v─Ćaka najnov┼íej verzii aplik├ície Google.

Ak chcete, aby bola t├íto funkcia k dispoz├şcii, Potrebujete iba pr├şstup do Obchodu Play a aktualizova┼ą aplik├íciu Google Fit, Nov├í verzia aplik├ície je k dispoz├şcii pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, tak┼że v tomto pr├şpade nebudete ma┼ą probl├ęmy s jej pou┼ż├şvan├şm na mobilnom telef├│ne alebo na pozeranie.