Google Duo vám môže pomôcť zostať v kontakte s novými funkciami

Pretože sa toľko ľudí rozhoduje radšej nasledovať príkazy na útočisko, ako riskovať šírenie alebo získanie koronavírusu, sú niektorí nútení obetovať tráviť čas so svojimi blízkymi v skutočnom živote. Toto je doba, keď si všetci uvedomujeme dôležitosť všetkých týchto digitálnych produktov, ktoré nám umožňujú zostať v kontakte pri praktickom fyzickom odstraňovaní. Google Video Duo predstavuje niekoľko nových funkcií, ktoré uľahčia komunikáciu s rodinou a priateľmi.

Ak to ešte neviete, Duo je šifrované end-to-end, nemusíte sa obávať, že niekto iný bude počúvať vaše videohovory. Zavádzajú tiež novú technológiu kódovania videa, ktorá vám stále poskytne kvalitné hovory, aj keď ste pripojení s malou šírkou pásma. Zvyšujú tiež počet účastníkov, ktorí sa môžu pripojiť k videohovoru. Predtým sa počet účastníkov videohovoru mohol dostať 8 Iba teraz môže počet účastníkov dosiahnuť 12 účastníkov.

Ak chcete zachytiť okamih svojho videohovoru pomocou fotografie, teraz to budete môcť urobiť rýchlo pomocou funkcie snímok. Keď urobíte fotografiu, automaticky sa odošle aj osobe, s ktorou hovoríte. Momentálne je k dispozícii iba pre jednotlivé hovory smartphones Spoločnosť Google však tvrdí, že ju privedie na konferenčné hovory a na ďalšie zariadenia. Mnoho z týchto snímok obrazovky sa pravdepodobne objaví v najbližších týždňoch, keď si ľudia chcú na svojich fotografiách pripomínať interakciu s videom.

Ak momentálne nemôžete uskutočniť videohovor, môžete prostredníctvom služby Duo odosielať video a zvukové správy. Je to ďalší spôsob, ako povedať niekomu, koho zvažujete, alebo ak potrebujete poslať uvítaciu správu alebo súkromnú správu. Doteraz tieto správy vypršali po 24 hodinách, teraz ich však môžete uložiť do aplikácie pre budúce generácie. Stále však môžete pridať obvyklý text, kreatívnu grafiku a nálepky, aby bol zábavnejší.

Aktualizujte službu Google Duo na najnovšiu verziu a začnite využívať tieto nové funkcie. Aj keď ho môžete použiť na videohovory súvisiace s podnikaním, je to ešte viac navrhnuté pre osobný typ, takže tu nenájdete veľa výhod produktivity.