Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Dočasne bezplatne stretne funkcie Hangouts s funkciami

Google Dočasne bezplatne stretne funkcie Hangouts s funkciami 1Keďže sa šírenie koronavírusu nespomaluje, znamená to, že zostať doma a vyhnúť sa preplneným miestam je pravdepodobne najlepší spôsob, ako sa chrániť. Spoločnosti ako Google v skutočnosti prijímajú preventívne opatrenia tým, že posielajú zamestnancov domov, aby mohli pracovať na diaľku.

Takisto sa navrhlo, že z tohto dôvodu spoločnosti ako napr Apple by to mohlo byť prínosom, pretože by to mohlo viesť k nákupu ďalších tabliet. Preto nie je prekvapením, keď sa dozviete, že spoločnosť Google sa tiež snaží plniť svoju úlohu tým, že oznámila, že zatiaľ budú niektoré funkcie Hangoutu Meet využívať bezplatne na použitie v balíku G Suite a G Suite for Education. užívateľov.

Podľa spoločnosti Google „A keďže ďalšie podniky upravujú svoje pravidlá práce z domu a prijímajú znížené cestovné plány v reakcii na COVID-19, pomáhame zaistiť, aby sa všetky globálne distribuované tímy mohli spoľahlivo stretávať tvárou v tvár, dokonca aj keď ak sa zamestnanci nenachádzajú na rovnakom mieste. “

Za týmto účelom niektoré z bezplatných funkcií, na ktoré sa používatelia môžu tešiť, zahŕňajú väčšie stretnutia na stretnutí Hangouts, kde sa bude môcť ubytovať až 250 účastníkov naraz. Bude tiež podporovať živé vysielanie až pre 100 000 divákov v doméne a tiež schopnosť zaznamenávať stretnutia a ukladať ich na Disk Google. Tieto bezplatné funkcie budú k dispozícii do 1. júla 2020.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: cloud.google