Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google Chrome 80.0.3987.116 (offline inštalátor)

Google Chrome

Webov├Ż preh─żad├íva─Ź je pravdepodobne najd├┤le┼żitej┼íou s├║─Źas┼ąou v├í┼ího po─Ź├şta─Źa. V├Ą─Ź┼íinu ─Źasu tr├ívite online v prehliada─Źi: ke─Ć vyh─żad├ívate, chatujete, e-mailom, nakupujete, bankou, ─Ź├ştate spr├ívy a sledujete vide├í online, v┼íetko toto ─Źasto rob├şte pomocou prehliada─Źa.

Google Chrome je prehliada─Ź, ktor├Ż kombinuje minim├ílny dizajn a sofistikovan├║ technol├│giu, aby bol web r├Żchlej┼í├ş, bezpe─Źnej┼í├ş a ─żah┼í├ş. Pou┼żite jedno pol├ş─Źko na v┼íetko – do panela s adresou zadajte text a z├şskajte n├ívrhy pre vyh─żad├ívacie aj webov├ę str├ínky. Miniat├║ry va┼íich najlep┼í├şch str├ínok v├ím umo┼ż┼łuj├║ okam┼żit├Ż pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm str├ínkam r├Żchlos┼ąou blesku z akejko─żvek novej karty. Skratky na pracovnej ploche v├ím umo┼ż┼łuj├║ sp├║┼í┼ąa┼ą svoje ob─ż├║ben├ę webov├ę aplik├ície priamo z pracovnej plochy. Prehliada─Ź Chrome obsahuje mnoho u┼żito─Źn├Żch funkci├ş vr├ítane automatick├ęho prekladu na cel├║ str├ínku a pr├şstupu k tis├şckam aplik├íci├ş, roz┼í├şren├ş a mot├şvov z Internetov├ęho obchodu Chrome.

Google Chrome je jedn├Żm z najlep┼í├şch rie┼íen├ş pre prehliadanie internetu, ktor├ę v├ím poskytuje vysok├║ ├║rove┼ł bezpe─Źnosti, r├Żchlosti a skvel├Żch funkci├ş.

D├┤le┼żit├ę vedie┼ą! Odkazy in┼ítal├ítora offline neobsahuj├║ funkciu automatickej aktualiz├ície.

Stiahnite si webov├Ż in┼ítal├ítor: Google Chrome Web 32-bit | 64-bitov├Ż prehliada─Ź Google Chrome | Freeware
Na stiahnutie: Google Chrome Offline Installer 32-bit | 54.6 MB
Na stiahnutie: Google Chrome Offline Installer 64-bit | 55.6 MB
Stiahnutie: In┼ítal├ítor prehliada─Źa Google Chrome MSI pre syst├ęm Windows XP Windows (automatick├í aktualiz├ícia)
Zobrazi┼ą: Webov├ę str├ínky Chrome V80.0.3987.116 Pozn├ímky k vydaniu

Google Chrome 80.0.3987.116 (offline in┼ítal├ítor) 1Dosta┼łte upozornenie na v┼íetky na┼íe aktualiz├ície softv├ęru Twitter na adrese @NowowSoftware