Google Assistant v syst├ęme Android TV, ktor├Ż teraz funguje v ┼ípaniel─Źine – s ur─Źit├Żmi region├ílnymi obmedzeniami

Spolo─Źnos┼ą Google pr├íve ticho spustila ┼ípanielsku hovoriacu podporu svojho asistenta v zariaden├ş Android TV, ktor├í bola objaven├í prostredn├şctvom novej str├ínky s umiestnen├şm kateg├│rie produktu. Moment├ílne v┼íak existuj├║ ur─Źit├ę nezrovnalosti, ako napr├şklad nekonzistentn├ę spr├ívanie v z├ívislosti od presne ako nastavili ste ju a str├ínka asistenta Google TV na Android TV e┼íte nebola aktualizovan├í, aby sa zmienila o novej podpore.

Pri na┼íom vlastnom testovan├ş s aplik├íciou Nvidia Shield je ┼ípaniel─Źina v prev├ídzke a pracuje so v┼íetk├Żmi o─Źak├ívan├Żmi funkciami, ak ju nastav├şte na Espa├▒ol (Espa├▒a), zd├í sa v┼íak, ┼że nastavenie ┼ípanielskej polohy v ┼ápanielsku ┼ípecifick├ę pre USA m├í moment├ílne ur─Źit├ę obmedzenia vo funk─Źnosti. Aj ke─Ć to mohlo zodpoveda┼ą na polo┼żen├ę ot├ízky, opatrenia ako ovl├ídanie inteligentn├Żch ┼żiaroviek nefungovali, tak┼że YMMV.

Je prekvapuj├║ce, ┼że t├íto funkcia trvala tak dlho, preto┼że inteligentn├ę telev├şzory, ktor├ę nie s├║ Androidom s funkciou Asistent, mali ┼ípanielsku podporu od za─Źiatku okt├│bra. Nezvy─Źajn├ę v┼íak bolo, ┼że sa toto opomenutie a oneskorenie zdali, ┼ípanielska podpora je tu (aspo┼ł v├Ą─Ź┼íinou) tu. Typick├Żm sp├┤sobom spolo─Źnosti Google m├┤┼żem o─Źak├íva┼ą ofici├ílne ozn├ímenie niekedy v nadch├ídzaj├║cich mesiacoch, dlho potom, ─Źo ka┼żd├Ż, koho to zauj├şma, u┼ż vie, ┼że je tam.

Sk├║ste postupova┼ą