Google Assistant uvádza na trh dizajn pre iOS

9to5google

Google predstavil "Snapshot", nov├ę grafick├ę rozhranie pre tok Google Assistant ktor├Ż je uveden├Ż na iOS in┼ípirovan├Ż inteligentn├Żmi obrazovkami a vylep┼íenou verziou dizajnu.

Nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Google Assistant Po nieko─żk├Żch predch├ídzaj├║cich testoch na syst├ęme Android sa dostane k pou┼ż├şvate─żom iOS. Dod├íva sa s prepracovan├Żm dizajnom toku, ktor├Ż poskytuje lep┼íie u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie.

Do Snapshot, va┼íej osobnej aktualiza─Źnej str├ínky, sme pridali nov├ę karty. M├┤┼żete vidie┼ą podrobn├║ predpove─Ć po─Źasia, svoj n├íkupn├Ż zoznam, nadch├ídzaj├║ce narodeniny a ─Ćal┼íie.

Informa─Źn├Ż kan├íl sn├şmok Google

ÔÇ×Sn├şmkaÔÇť je preklad n├ízvu inteligentn├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Google Assistant, ktor├í pod─ża spolo─Źnosti Mountain View umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom z├şska┼ą preh─żad spravodajsk├Żch kan├ílov, ako s├║ po─Źasie, n├ívrhy na z├íklade dennej doby, polohy a ─Ćal┼íie.

Okrem toho nov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie pre Google Assistant Umo┼ż┼łuje v├ím prida┼ą chronologick├ę poradie na karty alebo karty v streame, poskytn├║┼ą preh─żad ├║loh a polo┼żiek zoznamu.

Asistentovi prin├í┼íame aj nov├Ż sp├┤sob stravovania a dod├ívky potrav├şn, ktor├Ż nie je obmedzen├Ż rozhran├şm v ┼ít├Żle chatu, tak┼że si okrem existuj├║cich partnerov, ako s├║ napr├şklad Dunkin 'Donuts a Domino, si m├┤┼żete objedna┼ą ob─ż├║ben├ę polo┼żky Starbucks, Doordash a Applebee.

Nov├Ż vizu├ílny dizajn bude k dispoz├şcii v aplik├ícii Google Assistant nesk├┤r v tomto roku.

ÔÇ×DnesÔÇť je sekcia zodpovedn├í za zobrazovanie predpovede po─Źasia a nadch├ídzaj├║cich udalost├ş, po─Źasie je aktualizovan├ę o hodiny, umo┼ż┼łuje aj otv├íranie kalend├íra a prezeranie letov├Żch inform├íci├ş.

V sekcii Teraz si budete m├┤c┼ą zobrazi┼ą aktu├ílne inform├ície, preto┼że s├║ integrovan├ę s va┼íimi mobiln├Żmi aplik├íciami, budete m├┤c┼ą po─Ź├║va┼ą hudbu alebo podcast z predch├ídzaj├║cich dn├ş. Existuj├║ aj ÔÇ×In├ę d├┤le┼żit├ę veciÔÇť pre Akcie a ich n├íkupn├Ż zoznam. M├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Navrhovan├ę aktivityÔÇť tak, aby sa zobrazovala.

T├íto verzia Google Assistant Je k dispoz├şcii na ┼ítandardnej obrazovke iOS, zatia─ż ofici├ílne nedosiahla Android, pod─ża zdroja.