Google Assistant čelí problémom s chybami, ktoré bránia upozorneniam

Google Assistant čelí problémom s chybami, ktoré bránia upozorneniam 1

Niet pochýb, Google Assistant má veľa funkcií, ktoré pomáhajú používateľom v ich každodennom živote, a pravdepodobne najdôležitejšou vecou je funkcia pripomenutia. Rýchla správa, ktorá vám umožní zapamätať si dôležité, niekedy aj dôležité lieky, veci, na ktoré máte tendenciu zabudnúť. Ale väčšina posledných dní je Google Assistant používatelia sa stretli s problémami, najmä so správami.

Google Assistant čelí problémom s chybami, ktoré bránia upozorneniam 2

Problém nastal po dosiahnutí poslednej aktualizácie Google Assistant aplikácia pre používateľov systému Android. Pripomienky boli prerušené. Aj keď nie je isté, ako sa tento problém začal, väčšina používateľov systému Android podala sťažnosti týkajúce sa problémov s registráciou vo viacerých vláknach Reddit.

Zatiaľ to nevyzerá, že je to opravené. Áno, dokonca aj teraz si používateľ môže nastaviť pripomenutie zadaním alebo hlasovým povelom, ale správy sa nezobrazia a dôležité správy, ako je účasť na schôdzke alebo dokonca užívanie liekov, sú preskočené.

Zdá sa, že chyba narušuje používateľov na celom svete, najmä na zariadeniach Pixel a niektorých zariadeniach s Androidom, ale nie každý ich používa Google Assistant vírusom. V súčasnosti to vyzerá, že chyba prišla s najnovšou stabilnou aktualizáciou pre Google Assistant 9,0,6, Navrhujeme teda, aby sa tí, ktorí čelia problému chýb, mohli vrátiť 9,0,5 verzia. Ak pripomenutia nie sú problémom, môžete pokračovať v používaní novej aktualizácie.

Podľa služby Android Police sa však zdá, že chyba bola opravená a niektorí používatelia problém s oznámením resetovali. Ihneď po vyriešení problému s chybou boli niektorí používatelia zaplavení zmeškanými pripomenutiami.

zdroj