Google Android 12: všetky poznámky, rekreácie a údaje o jazyku

O Android 12 neobsahuje ┼żiadne jadro a obsahuje softv├ęr, ktor├Ż je p├┤vodom z p├┤vodn├ęho projektu a m├í rovnak├║ ve─żkos┼ą.

O Android a o opera─Źn├Ż syst├ęm smartf├│nu s├║ ob─ż├║ben├ę medzi v┼íetk├Żmi. Z├íkladn├ę jadro nem├í Linux a je dod├ívan├Ż s p├┤vodn├Żm softv├ęrov├Żm bal├şkom ur─Źen├Żm na odosielanie ├║dajov. Agora o Google lan├žou 11 verzes to Android com v├írias melhorias e recursos de sistema. V roku 2020 sme z├şskali ofici├ílnu ofici├ílnu aktualiz├íciu syst├ęmu Google a najd├┤le┼żitej┼íiu verziu syst├ęmu Android. O opera─Źnom syst├ęme Android 11 je k dispoz├şcii viacero bal├şkov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na upozornenie, redesenhadas, controlos de casa inteligentes, ecr├ús de aplica├žes recentes, controlos de privacidade, permiss├úo ├║nica para aplica├žes a muito mais. M├ím z├íujem o nov├ę verzie slu┼żby Google, ako napr├şklad Android a ─Ćal┼íie sady s├║borov. Niektor├ę z nich m├┤┼żu za─Źa┼ą a diskutova┼ą o bud├║com Androide 12 a vyu┼ż├şva┼ą najnov┼íiu verziu syst├ęmu iOS. Pou┼ż├şvame ofici├ílne, opakuj├║ce sa, alternat├şvne, aktualizovan├ę a aktualizovan├ę verzie syst├ęmu Android 12.

Najd├┤le┼żitej┼íie obr├ízky, uk├í┼żky a hlavn├ę inform├ície o opera─Źnom syst├ęme Android 12 a najnov┼í├şch verzi├ích syst├ęmu Android.

Aktuálne obrázky:

Android 12 beta a predvolená verzia (esperado):

O aplik├ícii Android 12 Developer Preview je k dispoz├şcii nieko─żko programov, ktor├ę m├┤┼żu migrova┼ą a migrova┼ą a prisp├┤sobova┼ą sa procesom prisp├┤sobenia. Z├íkladn├ę predpoklady, ktor├ę je potrebn├ę vzia┼ą do ├║vahy, s├║ k dispoz├şcii na za─Źiatku roku 2021 a na za─Źiatku. Beta chegam aps ako verzia programu, tak ako depois teremos o lan├žamento do Android 12 Beta, com o primeiro previsto para maio ou junho deste ano.

Lan├žamento estave Android 12:

Verzia beta je rovnak├í, ako koncov├Ż konektor je k dispoz├şcii v j├║li a┼ż do roku 2021. M├í ve─żk├Ż v├Żznam pre Android 12 SDK, API NDK a finalizuje.

├Üdaje o syst├ęme Android 12:

O slu┼żbe Google m┼»┼żete ofici├íln─Ť potvrdi┼ą ├║daje o syst├ęme Android 12, ako aj o nov├Żch inform├íci├ích, ako napr├şklad o tre┼ąom trimestri (Q3) roku 2021.

Recenzie pre Android 12 (predchádzajúce verzie):

K dispoz├şcii s├║ dostupn├ę a dostupn├ę inform├ície o syst├ęme Android 12, ako napr├şklad aktualizova┼ą v┼íetky nov├ę verzie mel├│di├ş a alternat├şv:

  • Rozhranie rozhrania melhorada
  • Novo zobrazen├ę semivo ativo
  • S├║kromn├í konfigur├ícia
  • Capturas de ecr├ú estendidas
  • Anima├ž├Áes de bolhas
  • Vykonajte viacn├ísobn├║ viacfarebn├║ dividendu

O Android 12 prin├í┼ía nov├ę rozhranie s nov├Żm rozhran├şm, ktor├ę m├┤┼że vyu┼żi┼ą ─Ćal┼íie mo┼żnosti materi├ílu NEXT. Pod─ża predstavy v├Żvoj├írov spolo─Źnos┼ą XDA v├Żvoj├írom pon├║ka preh─żad v┼íetk├Żch rozhran├ş a rozhran├ş, ktor├ę sl├║┼żia na pou┼żitie ako IU, ako aj na informa─Źn├ę, farebn├ę, konfigura─Źn├ę a konfigura─Źn├ę aplik├ície a aplik├ície, ktor├ę Google pou┼ż├şva.

Vz┼ąah: Tablet Xiaomi Pad 5 cena v Eur├│pe od 400 ÔéČ