Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Google aktualizuje vyh─żad├ívanie obr├ízkov pomocou nov├ęho rozlo┼żenia uk├í┼żkyÔÇŽ

Google aktualizuje vyh─żad├ívanie obr├ízkov nov├Żm dizajnom n├íh─żadu, viac inform├íci├ş o produkte 1

Spolo─Źnos┼ą Google dnes ozn├ímila aktualiz├íciu vyh─żad├ívania v po─Ź├şta─Źi. Spolo─Źnos┼ą men├ş sp├┤sob zobrazenia uk├í┼żky obr├ízka pri vyh─żad├ívan├ş v slu┼żbe Obr├ízky Google, preto┼że obr├ízok sa teraz zobrazuje na bo─Źnom paneli na pravej strane obrazovky, nie na ove─ża v├Ą─Ź┼íom paneli v dolnej ─Źasti vybrat├ęho obr├ízka.

Aktualiz├ícia rozhrania, hoci je mal├í, je ve─żkou pomocou pri zlep┼íovan├ş vyh─żad├ívania obr├ízkov a porovn├ívan├ş sk├║senost├ş, najm├Ą pre t├Żch, ktor├ş maj├║ tendenciu spolieha┼ą sa na slu┼żby prieskumu obrazu, ako s├║ ┼ítudenti. Uk├í┼żka na bo─Źnom paneli zamrzne, zatia─ż ─Źo v├Żsledky vyh─żad├ívania sa daj├║ pos├║va┼ą, ─Źo u─żah─Źuje n├íjdenie alebo porovnanie toho ist├ęho obr├ízka. Ak zatvor├şte uk├í┼żku, uvid├şte tie┼ż obr├ízok, ktor├Ż bol naposledy viden├Ż na paneli stla─Źen├şm tla─Źidla Sp├Ą┼ą v prehliada─Źi.

Google aktualizuje vyh─żad├ívanie obr├ízkov nov├Żm dizajnom n├íh─żadu, viac inform├íci├ş o produkte 2

Okrem samotn├ęho n├íh─żadu m├í spolo─Źnos┼ą tie┼ż mo┼żnos┼ą zobrazi┼ą ─Ćal┼íie podrobnosti, ako s├║ zna─Źky, ceny, dostupnos┼ą a recenzie, vyh─żad├íva┼ą obr├ízky produktov priamo v n├íh─żade. Spolo─Źnos┼ą uviedla, ┼że t├íto funkcia by pomohla zv├Ż┼íi┼ą ├║─Źas┼ą maloobchodn├şkov a vydavate─żov, preto┼że ÔÇ×─żudia s v├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou nav┼ít├şvia webov├ę str├ínky, aby z├şskali inform├ície, ktor├ę im pom├┤┼żu s ich ├║dajmi alebo s n├íkupom produktov.ÔÇť

Google aktualizuje vyh─żad├ívanie obr├ízkov nov├Żm dizajnom n├íh─żadu, viac inform├íci├ş o produkte 3

T├íto funkcia a schopnos┼ą v├Żvoj├íra prid├íva┼ą inform├ície k obr├ízkom produktu sa v skuto─Źnosti javia ako predchodca sn├íh spolo─Źnosti o z├şskanie rekl├ím do slu┼żby Obr├ízky Google, o ─Źom sa u┼ż predt├Żm hovorilo a v s├║─Źasnosti sa pracuje. testovan├ę s vybran├Żmi pou┼ż├şvate─żmi a predajcami. , V├Żvoj├íri tu m├┤┼żu z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície o tom, ako zada┼ą inform├ície o produkte do v├Żsledkov vyh─żad├ívania.