GM od spoločnosti Lenovo Mobile potvrdilo požiadavku na telefón Legion 3 Pro vai…

Vsetko je v poriadku a je v ňom k dispozícii telefón Legion 2 Pre tambem conhecido como Legion Phone Duel 2.

A Lenovo neobsahuje žiadne mercado de smartphones de jogos com o lançamento do Legion Phone Pro/Legion Phone Duel žiadne áno. Este ano, ela seguiu a tendência com o Telefón légie 2 Pro também conhecido como Telefónny súboj légie 2. Agora a empresa revelou detailal to seu sucessor que será lançado como o Telefón légie 3 Pro.

Viac informácií o spoločnosti Lenovo v Číne, Chen Jin, spätnej väzbe na sociálnu čínsku krajinu a jej najväčšom spracovateľskom procesore Qualcomm com o número de model SM8450. Vários relatórios revelaram que ele será lançado como o Snapdragon 898.

O post mencionou que o chipset Qualcomm Snapdragon 898, que vai alimentar o Telefón légie 3 ProHlavnou výhodou novej GPU je desempenho významný atualizado. Všetky tam sú hlavné telefónne čísla a súbežne s nimi spolupracuje.

Jin tam aprémitou a verejnou návštevou o Telefón légie 2 Pro. Všetky možnosti sú vybavené telefónom Snapdragon 888 está agora com um desconto e que vale a pena Compar.

Também vale a pena notar que parece que a Lenovo počet lietadiel, ktoré sú k dispozícii pre telefóny, ktoré vážime, áno, áno, ale áno, dajte nám vedieť, ako sa vám páčiť. Snapdragon 888 Plus.

O Snapdragon 898 deverá ser lançado até ao final do ano, de acordo com os anúncios anteriores da Qualcomm. Čipová sada obsahuje množstvo aplikácií, ktoré Qualcomm ponúka, pričom všetky informácie nájdete v hlavnom článku. smartphones vybaviť pelo processado a serie anunciados antes do fim do ano.

A Samsung viac a viac zodpovedných za spracovanie procesora Snapdragon 898 4 nm Nasledujúce informácie sú uvedené v predchádzajúcom texte, pričom ide o nový čipset s novým procesorom Kryo 760, GPU Adreno 730, Spectra 680 ISP a ďalším modemom. Snapdragon X65 5G.

O Snapdragon 898 usa o proceso 4nm da Samsung para a CPU base no novo Cortex-v9 Kryo 780, onde se inclui grandes núcleos Cortex-X2, ea Frequência aumentou para 3, 09 GHz. Všetky majú jadro X2, alebo CPU Snapdragon 898 skladba skladieb Cortex-A710 + duas Cortex-A510 (alt frekvencia) + dua Cortex-A510 (baixa frekvencie).
Väčšina aplikácií alebo doplnkov pre AndroidGeek.pt