Globálna beta MIUI 10 9.3.7 Apresenta or modo 48MP

3.7 všetky nové a softvérové ​​softvéry vrátane nových, opakujúcich sa opakovaných nahrávok smartphones Xiaomi ponúka 48 miliónov megapixelov, opravy chýb a opravy seguranca.

Globálna beta verzia MIUI 10 9.3.7 všetky nové a softvérové ​​softvéry vrátane nových, opakujúcich sa opakovaných nahrávok smartphones Xiaomi ponúka 48 miliónov megapixelov, opravy chýb a opravy seguranca.

Para todos aqueles que fazem parte do programa Beta, hoje começa o lançamento do já mencionado MIUI 10 Beta Global 9.3.7. Čo sa týka zmien, ako napríklad zníženia počtu najdôležitejších aktualizácií, ich zvláštnosť nie je relevantná.

Väčšina opravených snímok sa môže líšiť od rôznych modelov (abaixo) a od 48 megapixelov k zavedeniu pre Redmi Note.
7 / Pro, Mi 9 e Mi 9 SE.

Zoznam zmien je v súlade MIUI 10 Beta Global 9.3.7

Otimizado – Samostatná oprava pre Android. (MI MIX 3, Mi 8 Pro, MI Max 3, MI 8 Lite, Redmi 6, MI 8, Mi Play, Redmi 5A, F1 POCO, Redmi 6A, Mi 8 SE, Redmi 5, Mi 9 SE, MI 8 EE).
Novo – 48mpx modo de câmara (Redmi Note 7 / Pro, Mi 9, Mi 9 SE)

A nova atualização será lançada via OTA durante as próximas horas para todos os modelos suportados.

Vychádza z novín MIUI 10

Mecanismos seguros de bloqueio para smartphones ja percorreram um longo caminho desde o padrao ou pin numérico das primeiras versões to Android.

Väčšina riešení, ktoré môžu mať za následok zníženie počtu snímok, ako sú uvedené v predchádzajúcom texte, a ďalej disponibilné vybavenie, vrátane veľkého počtu zariadení, ktoré digitalizujú, ako aj digitalizujú.

Vzťah: benchmarky Apple Bionic A15 väčšinou s procesorom s procesorom s 21% relatívnou frekvenciou a A14, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú kompatibilné.

O rehecimento tv e r o o d a s d a d n ý c h o d a z výrobných de smartphones K dispozícii sú všetky možnosti obnovy tvárových nosov, hardvér a softvér. Táto agora je jednou z najpredávanejších a najaktuálnejších aktualizácií softvéru tváre a softvéru, ktorý ponúka čelné parabolické zosilňovače a telefóny, ktoré sú kompatibilné s ostatnými zariadeniami.

Para aqueles que participam do Programa beta MIUI 10, há um novo recurso que podem não ter notado. Vyberte si beta verziu 9.2.21Disponibilné akvizície Xiaomi sú kompatibilné s veľkým počtom blokov / desbloquear aplikácií, ktoré sa opakujú z desbloqueio de rosto.

Para começar, tudo o que precisam fazer é ir até Konfigurácia> Bloqueio de aplicações> desbloqueio facial Skenujte viac, než budete potrebovať, a kliknite sem. Ukážte viac, než prídete a súhlasíte s tým, ako budete používať svoje heslo.

Čo sa týka sledovania, opakovania a testovania beta verzií, Xiaomi má veľký výber MIUI, ktoré môžu mať za následok zoslabenie a zoslabenie zvuku.

Fonte