Gerak Malajzia v2.0 Aktualizujte aplik├íciu iOS na 7 Smie┼ą

Minul├║ nede─żu ozn├ímili PDRM a MCMC, ┼że verejnos┼ą m├┤┼że predlo┼żi┼ą podrobnosti o svojej nadch├ídzaj├║cej medzivl├ídnej ceste do Eur├│pskej ├║nie. Gerak Malajzia app off 5 Smie┼ą. Aby to mohli urobi┼ą, musia najprv aktualizova┼ą aplik├íciu na najnov┼íiu verziu, ktor├í je v2.0,

Nov├í aktualiz├ícia je v┼íak v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba pre zariadenia so syst├ęmom Android a Huawei. Ako v.2 aktualiz├ícia vyzer├í na zariadeniach s Androidom:

─îo sa stane, ak potom pou┼ż├şvate iPhone alebo iPad? Napriek predch├ídzaj├║cim o─Źak├ívaniam MCMC, ┼że aktualiz├ícia bude k dispoz├şcii rovnako, ako Gerak Malajzia za─Ź├şna v─Źera dost├íva┼ą cestovn├ę podrobnosti od verejnosti, nakoniec v2.0 aktualiz├ícia pre syst├ęm iOS sa spust├ş iba 7 M├┤┼że pod─ża ofici├ílnu webov├║ str├ínku aplik├ície:

Gerak Malajzia v2.0 Aktualizujte aplik├íciu iOS na 7 Smie┼ą 1

Ak medzi┼ít├ítny cestovn├Ż poriadok stanoven├Ż v PDRM vy┼żaduje, aby ste museli cestova┼ą ─Ćalej 7 M├┤┼że to by┼ą samo o sebe, st├íle to nie je probl├ęm, preto┼że aplik├ícia negeneruje ┼żiadny k├│d QR ani spr├ívu o povolen├ş. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je len aktualizova┼ą aplik├íciu pre iOS a zada┼ą svoje cestovn├ę ├║daje pred uskuto─Źnen├şm medzi┼ít├ítnej cesty.

Medzit├Żm nezabudnite prinies┼ą svoju tv├írov├║ masku, ke─Ć sa chyst├íte na medzi┼ít├ítny v├Żlet nesk├┤r v t├Ż┼żdni. Uplat┼łujte soci├ílnu vzdialenos┼ą a dobr├║ osobn├║ hygienu, preto┼że hrozba COVID-19 je st├íle ve─żk├í.