Gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Huawei v spolo─Źnosti Huawei P30 Pro

Maxim├ílne mno┼żstvo fotografi├ş, ktor├ę n├íjdete v zozname, a ─Ćal┼íie inform├ície n├íjdete v nasleduj├║cich radoch, ako s├║ napr├şklad rady Huawei P30 Pro. O gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Huawei, Yu Chendong, Ned├ívne identifika─Źn├ę ├║daje o telef├│ne Huawei P30 Pro, Typick├í verzia pre Huawei P30 Pro.

Ve─żk├í ─Ź├şnska spolo─Źnos┼ą Huawei a jej pr├şprava na s├ęriu najnov┼í├şch modelov smartf├│nov – s├ęrie Huawei P30. Maxim├ílne mno┼żstvo fotografi├ş, ktor├ę n├íjdete v zozname, a ─Ćal┼íie inform├ície n├íjdete v nasleduj├║cich radoch, ako s├║ napr├şklad rady Huawei P30 Pro. O gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Huawei, Yu Chendong, Ned├ívne identifika─Źn├ę ├║daje o telef├│ne Huawei P30 Pro, Typick├í verzia pre Huawei P30 Pro. Na obr├ízku, podemos ver Yu Chendong a segurar o que ├ę mais prov├ível ser o P30 Pro.

Embora a parte routeira to smartphone on image of what coberta com uma capa, a parte da c├ómara pode ser vista com clareza. Najvy┼í┼íia mo┼żn├í ve─żkos┼ą smartf├│nu s konfigur├íciou ┼ítyroch kamier a origin├ílnych tr├ís.

O Huawei P30 Pro m├í jednu ve─żk├║ a trojit├║ in┼ítal├íciu, ako aj extr├ęmnu z├íbavu. Konfigur├ícia tercara da tripla campara da tripla je mo┼żn├í. Konfigur├ícia a konfigur├ícia sn├şma─Źov s├║ kombinovan├ę so v┼íetk├Żmi vertik├ílnymi sn├şma─Źmi, vr├ítane blesku, sn├şma─Źa hluku a lasera. ─Äalej s├║ k dispoz├şcii telef├│ny s n├ízvom Yu Chendong, popis a popis pre Huawei P30 Pro.

Huawei P30 aquilo que sabemos and most ningu├ęm sabe

Ide o koniec MWC, ─Źo je vlajkovou lo─Ćou najd├┤le┼żitej┼í├şch leteck├Żch spolo─Źnost├ş, ako s├║ hlavn├ę a nov├ę revolu─Źn├ę zariadenia 5G, ako aj najnov┼íie aktualiz├ície, ┼żiadne ─Ćal┼íie a ─Ćal┼íie dobroty. Hlavn├ę v├Żhody ako najd├┤le┼żitej┼íie pre spolo─Źnos┼ą Samsung a Huawei, Galaxy Fold re┼ípektovanie Mate X. Hromadne a Huawei m├┤┼że odhali┼ą jednu najd├┤le┼żitej┼íiu ─Źas┼ą svojho segmentu v roku 2019.

A Huawei pripravi┼ą o lan├žamento dos seus pr├│ximos smartphones, o Huawei P30 e Huawei P30 Pro. Ve─ża vybavenia pre v├ís bude ma┼ą ve─żk├Ż v├Żber ─Ź├şnskej a ─Ź├şnskej komunity. tr├¬s e quatro c├ómaras provavelmente com chancela Leica , Najlep┼íie ─Źitate─żsk├ę ─Ź├şsla nez├şskaj├║ ┼żiadne form├ílne ├║daje.

V├Ą─Ź┼íina z nich zah┼Ľ┼ła MWC a Barcelonu a je v├Żhradn├Żm dod├ívate─żom, pon├║ka ┼íirok├ę spektrum v├Żrobcov a v├Żrobcov r├┤znych vlajkov├Żch lod├ş a mobiln├Żch telef├│nov Huawei P30 Pro a P30. Pos├║─Ćte podemos ver claramente que o P30 Pro ir├í trazer ┼ítyri vertik├ílne kolokvasov├ę trasy acompanhadas de um flash LED duplo. Quanto ao P30, este modelo ter├í um konfigur├ícia vertik├ílnych tr├ís com flash flash localizado sob as lentes.

Po─Źet fotografi├ş, ktor├ę si m├┤┼żete pozrie┼ą, s├║ pop├şsan├ę v predch├ídzaj├║com texte, o. dizajnov├Ż doplnok dos Huawei P30 e P30 Pro, que ter├úo um entalhe com uma gota de ├ígua e um bezel muito fino. Ospravedl┼łujeme sa t├Żm, ┼że by sme museli za─Źa┼ą pracova┼ą leitor de impress├Áes digitais no ecr├ú, spracovate─ż Kirin 980 e que adoptar├úo pain├ęis OLED de 6,1 e 6,5 polegadas, re┼ípekt.

Vz┼ąah: iQOO Z5 Pro e Vivo V2129 nem├í ┼żiadne Geekbench ┼ípecifik├ície

V├Ą─Ź┼íina z nich m├┤┼że obsahova┼ą jednu alebo viac verzi├ş P30 Lite, preto┼że v┼íetky m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok hlavn├ę chyby, ako napr├şklad P30 a P30 Pro.

V├Ą─Ź┼íina seri├ílov, ktor├ę maj├║ najv├Ą─Ź┼íiu priemern├║ d─║┼żku 26, zaznamenali jeden tweet z ofici├ílneho Huawei Mobile acima mostra. V├Ą─Ź┼íina z nich m├í 27 z├íznamov o a 4 de Abril ser├í a pr├ę venda dos equipmentamentos. E logo ─Ź. Dia 5 de abril, estar├í em venda ao p├║blico normalmente nas lojas. Sabbos tamb├ęm que on pr├ę compra poder├í ser oferecido, or Huawei Watch GT 2. Que dever├í sair em 4 vertentes sport, casual (como a primeira vers├úo) e v├úo sair tamb├ęm duas vers├Áes destinadas a um p├║blico mais feminino.

Para al├ęm disso ir├í receber uma nova funcionalidade chamada Huawei Share 3.0 Jeden hop. Z├íkladn├ę a hlavn├ę s├║─Źasti viacer├Żch multimedi├ílnych aplik├íci├ş, ktor├ę nie s├║ kompatibiln├ę s po─Ź├şta─Źom ani s telef├│nom smartphone (marca Huawei). Prebieha s┼ąahovanie noviniek a novin├írov Matebook’s a MWC.

Vstupn├ę a nosn├ę ├║daje o SBS na MWC, vr├ítane mo┼żnosti prechodu na in├ę oblasti. V├Ą─Ź┼íina fotografi├ş a fotografi├ş, ktor├ę n├íjdete v s├║─Źasnej dobe, obsahuje ve─żk├ę mno┼żstvo modelov r├┤znych v├Żrobcov, Huawei P30, P30 Pro a P30 Lite. Na┼íe hlavn├ę bastasse isto, ainda podemos ver um design before ecr├ús frontais de todos os tr├¬s equipmentamentos com algo de novo. V┼íetky nov├ę a nov├ę ponuky m├┤┼żu obsahova┼ą mno┼żstvo n├ívrhov Hole Punch, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą r├┤zny form├ít. Que era o que praticamente estaria confirmado, ou n├úo?

M├┤┼żete si vybra┼ą z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş, aby ste mohli veri┼ą, ┼że budete ma┼ą dlh┼í├ş ─Źas, ale budete m├┤c┼ą hra┼ą aj na─Ćalej, preto┼że budete musie┼ą informova┼ą o svojich ┼íavliach.