GeekBench vstup odhaľuje Galaxy J7 Nxt Android 8,0 Aktualizácia Oreo môže byť čoskoro k dispozícii

GeekBench vstup odhaľuje Galaxy J7 Nxt Android 8,0 Aktualizácia Oreo môže byť čoskoro k dispozícii 1

Posledný príspevok na platforme Geekbench ukazuje, že smartfón Samsung J7 Nxt s rozpočtom od série Samsung J môže dostať v najbližších dňoch zásadnú aktualizáciu systému. Galaxy J7 Nxt Android 8,0 Aktualizácia Oreo môže byť čoskoro k dispozícii. Zariadenie na vreckové použitie, ktoré bolo na trhu uvedené na trh pred rokom so systémom Android 7,0 Nougat na palube. Teraz aktuálne Geekbench skóre dáva informácie, že J7 Nxt môže získať kúsok Oreo.

V zozname Geekbench predstavuje číslo modelu SM-J701FB Galaxy J7 Nxt. V niektorých regiónoch je toto zariadenie tiež populárne ako Galaxy J7 Prime a J7 Core. Väčšina vyššie uvedených špecifikácií sa zhoduje s J7 Nxt. Snímku obrazovky si môžete zobraziť sami.

Galaxy    J7 Nxt Android 8,0 Aktualizácia Oreo

Ak sa Android O napojí na J7 Nxt, získa svoj obvyklý balík dobrôt, ako sú body správ, automatické dopĺňanie API, režim Picture-in-Picture, Nočné svetlo atď. Dozviete sa viac o systéme Android 8,0 Oreo tu.

Galaxy J7 Nxt je duálny SIM smartphone dostupný na trhu od jeho uvedenia v júli 2017. Telefón máva a 5,5-inch dotyková obrazovka s rozlíšením 720 pixelov na 1280 pixelov. J7 Nxt beží na Octa-core 1,6 Procesor GHz Exynos 7870. Je dodávaný s jedným 2 GB FRAME. Jednotkové balenie 16 GB rozšíriteľné interné úložisko. V sekcii kamery má J7 Nxt na zadnej a 13-megapixlovej kamere 5-Megapixelové predné snímanie. Na tomto zariadení je spustený systém Android 7,0 Nougat hneď po vybalení.

Je dobré, že o to spoločnosť Samsung stále záleží 1- je starý a je to tiež telefón s rozpočtom. Sme takmer v ére so systémom Android P. Preto je bežné, že väčšina používateľov smartfónov chce na svojich zariadeniach zažiť najnovší operačný systém Android. Nugátske dni sú už takmer u konca. Zavádzanie systému Oreo OS sa deje všade, preto je určite múdre rozhodnutie spoločnosti Samsung predstaviť systém Android O pre tento lacný smartphone. Tí z vás, ktorí používajú toto zariadenie, teda niečo sledujú Galaxy J7 Nxt Android 8,0 Aktualizácia Oreo.

zdroj