Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Garmin Tactix Delta 900 dolárov by mali kupovať len vojaci super armády

Garmin Tactix Delta 900 dolárov by mali kupovať len vojaci super armády 1

Ste prudko sa rozvíjajúci typ armády a hľadáte komerčne najmocnejšie komerčné inteligentné hodinky na trhu? Lov je u konca – Garmin urobil deltu Tactix.

Hodinky za 899,99 dolárov, ktoré sú mimoriadne vysoké za cenu, sú najnovšie v rade zariadení zameraných na vonkajšie použitie, ktoré teraz oproti kurzom preklenuli štyri generácie.

Prečítaj toto: Najlepšie vonkajšie hodinky v roku 2020

Medzi hlavné novinky najnovšieho modelu patrí nový 1,4- farebný displej a prídavná funkcia správy napájania spoločnosti Garmin, ktorá vám umožňuje zobraziť predpovede batérie podľa toho, aké nastavenia ste zapli. A pre predchádzajúcich fanúšikov tejto série sa niektoré taktické funkcie dostanú aj pred staršie generácie.

Pri pohľade na technický list sa všetko javí ako pomerne štandardná aféra s Garmin – kým sa nedostanete k niektorým z najhorších funkcií.

V prípade paranoidu opatrného na ochranu súkromia a úplného paranoidu vypnutie zapnutia „utajeného režimu“ zakáže ukladanie a zdieľanie akýchkoľvek informácií (známych tiež ako „režim lietadla“), zatiaľ čo „vypínač zabíjania“ vymaže celú pamäť zariadenia (známu aj ako „obnova“ výrobné nastavenie zariadenia “).

Keď je majiteľ vojenského juggernauta v delte Tactix Delta hotový s využitím týchto svoriek, môže si tiež užiť Garmin Pay (len v prípade, že potrebujete rýchlo a bezpečne zaplatiť za občerstvenie počas taktickej operácie), úložný priestor až do 2, 000 skladieb a schopnosť dostávať upozornenia, napríklad: „Hej, dúfam, že ultrakrytá misia pôjde dobre * smajlík emodži *“.

Podľa spoločnosti Garmin bude Delta Tactix schopná dodať 21 dní výdrže batérie – aj keď si myslíme, že sa to bude značne líšiť v závislosti od toho, koľkokrát potrebujete, povedzme, použitie tohto vypínača s vypnutým zabíjaním – a je možné si ho kúpiť teraz od spoločnosti Garmin ,