Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Garmin oznámil Fénixa 6 séria – Fenix ​​6S, Fenix 6 a Fenix ​​6X Pro v Indii

Garmin oznámil Fénixa 6 séria - Fenix ​​6S, Fenix 6 a Fenix ​​6X Pro v Indii 1
Garmin oznámil Fénixa 6 séria - Fenix ​​6S, Fenix 6 a Fenix ​​6X Pro v Indii 1

Garmin oznámil Fénixa 6 séria – Fenix ​​6S, Fenix 6 a Fenix ​​6X Pro Solar v Indii. Pôvodne bola uvedená na trh v auguste tohto roku nový Fénix 6 série, Garmin sa tiež snaží dať svojim indickým fanúšikom viac možností tým, že ponúka varianty v krajších štýloch a viac prémiových verzií.

Nová zostava prináša manažéra napájania a zvyšuje zážitok používateľov v exteriéri zameraný na spotrebiteľov životného štýlu. Môže zobrazovať úrovne nabitia batérie v dňoch a hodinách namiesto iba percenta, takže môžete lepšie pochopiť, ako dlho dokážete ísť bez poplatkov.

Séria Fenix ​​od spoločnosti Garmin bola vždy o najvyššej úrovni vonkajšieho výkonu. S Fénixom 6 Séria Garmin považuje tento výkon za výkon vyššie. Garmin Fenix ​​6X Pro Solar je prvý GPS smartwatch od spoločnosti Garmin, ktorý ponúka solárne nabíjanie. Je navrhnutý s Power Glass, čo je priehľadná slnečná nabíjacia šošovka.

Okrem všetkých aktualizácií, Fénix 6 Séria príde s funkciami, ktoré jej predchodcovia už zabalili. Dostanete Garmin Pay za bezkontaktné platby, výkonné nástroje sledovania fitness spoločnosti, upozornenia smartphonu na zápästí a Amazon Podpora hudby.

Garmin Fenix 6 a Fenix ​​6X majú robustný, sofistikovaný dizajn s 1,3-inch a 1,4- displej čitateľný na slnečnom svetle, resp. Fenix ​​6S sa drží s 1,2-inch displej zobrazený na jeho predchodcovi. T

Variant Fenix ​​6S Watch je cenovo dostupný za 82 490 Rs. Garmin Fenix 6 je k dispozícii pre R 82 490, zatiaľ čo Fenix 6 s odvetraným titánovým náramkom je k dispozícii pre R 91,490. Fenix ​​6X príde s cenovkou 91 490 Rs, ktoré bude možné kúpiť od Amazon India, Flipkart, Paytm Mall, Tata CLiQ a ďalšie offline maloobchodné kanály.