Game of Thrones prequel: Dátum vydania Bloodmoon, správy, zvesti a obsadenie

Po dramatickom ukončení hry o tróny v máji zostali mnohí z nás s otvormi v tvare Jon Snow v našich srdciach.

Pravdepodobne nebudete dlho túžiť po návrate zimy s oznámením, že prequel Game of Thrones sa bude vysielať v roku 2020, s novými hráčmi a úplne novým dejom.

Očakáva sa, že táto nová séria sa uskutoční približne vo veku 5 000 rokov pred podujatím GoT vo veku hrdinov, čo je obdobie, ktoré viedlo k vytvoreniu silných domov a prvých bielych chodcov, ktorí sa obávali zostupu na Westeros.

Hra nazvaná Bloodmoon, hra o tróny, je spoluprácou medzi Georgom R. R. Martinom a scenáristkou Jane Goldman.

V súčasnosti je prequel potvrdený iba pre pilotov, takže iba čas určí, či dostaneme celú sériu; Dovtedy je to všetko, čo vieme o hre Tróny trónov Bloodmoon doteraz.

Strih na naháňačku

  • Čo je to? Game of Thrones prequel set 5000 rokov pred GoT
  • Ako sa volá Je to stále TB, ale názov diela je Bloodmoon
  • Kedy bude vydaný? Jeho spustenie je naplánované na rok 2020.

Prequel Game of Throne, ktorý má pracovný názov Bloodmoon, sa koná asi 5000 rokov pred udalosťami, ktoré sa vyskytujú v pôvodnej sérii hry o tróny.

Podľa HBO táto nová séria „zaznamená globálnych potomkov Zlatého veku hrdinov v najtemnejších okamihoch.“

Synopse pokračuje: „Od strašných tajomstiev histórie Westerosu po pravý pôvod jeho Bielych chodcov, tajomstva Východu až po legendu Starks, je len jedna vec istá: nejde o príbeh, o ktorom si myslíme, že ho poznáme.“

Game of Thrones “Stvoriteľ George R. R. Martin v sezóne 8 New York Premiere

(Snímka: Jeff Kravitz / FilmMagic pre HBO)

Kedy a kde môžem vidieť Bloodmoon?

Momentálne nemáme presný dátum uvedenia na prequel hry Game of Thrones, ale vieme, že pilotná epizóda sa bude vysielať okolo roku 2020.

Ak ste v USA HBO Go bude pravdepodobne cieľom potoka Bloodmoon, ktorý bude vyžadovať Prihláste sa na odber HBO,

Ak ste mimo USA Nebudete to môcť urobiť, pretože program HBO Go je podporovaný iba v USA. UU. A v „určitých regiónoch USA. USA “. Vo Veľkej Británii je Game of Thrones k dispozícii na pozeranie na Sky Atlantic a NowTV; Predstavujeme si, že predpona sa objaví aj na tejto platforme.

V Austrálii je služba GoT k dispozícii na streamovanie v službe Foxtel Now; Znova tu bude pravdepodobne k dispozícii aj prúd krvi.

Kto bude určite pracovať na Bloodmoon?

Tvorcami tejto novej série sú George R. R. Martin a britský scenárista Jane Goldman, medzi jeho predchádzajúce diela patria Kick-Ass, Kingsman: The Secret Service a Stardust.

HBO povedal: „Obaja budú vyrábať vedúcich pracovníkov spolu so SJ Clarksonom (Defender, Jessica Jones, HBO sukcesia) a prichádza Star Trek kvóty), ktoré budú tiež riadiť pilotné epizódy; James Farrell; Jim Danger Gray; Vince Gerardis; Daniel Zelman a výkonný producent Chris Symes. "

Naomi Watts na poslednej výstave s Stephenom Colbertom v júni 2019

(Obrázkový kredit: CBS / Scott Kowalchyk Photo Archive)

Kto bude hrať v Bloodmoon?

O členoch hry Game of Thrones vedia veľa, ale najdôležitejšou informáciou, ktorú máme, je nominácia na Oscara Naomi Wattsová „urobila titulky ako charizmatický socialit, ktorý ukrýva temné tajomstvá“.

Podľa HBO sa pripojil k Mirande Richardsonovej (Rita Skeeter z filmov Harryho Pottera), Marquis Rodríguez (Manifesto), John Simm (zahraničný), Richard MCabe (elektrický sen Philipa K. Dicka), John Heffernan (Dracula) a Dixie Egerickx. (Summerland).

Ďalšími potvrdenými členmi sú Josh Whitehouse (Poldark), Naomi Ackie (Lady Macbeth), Denise Gough (pondelok), Jamie Campbell Bower (Sweeney Todd: Street Fleet Barber, Fantastická šelma: Evil Grindelwald), Sheila Atim (Harlots Harlots). ), Ivanno Jeremiah (Human), Georgie Henley (film Letopisy Narnie), Alex Sharp (Ako hovoriť s dievčatami na večierku) a Toby Regbo (Posledné kráľovstvo, Fantastická šelma: Evil Grindelwald).

prequel k trónu

George R. R. Martin potvrdil, že Direwolves sa objaví v GoT prequel.

(Obrázkový kredit: HBO)

Bloodmoon: všetko, čo doteraz vieme

Z prehľadu publikovaného HBO môžeme získať niekoľko podrobností o predohre hry trónov. Aj keď nemáme presný dátum uvedenia na trh iný ako 2020 a neexistuje žiadna záruka, že sa pilot zmení na celú sériu, HBO a George R. Martin nám poskytli niekoľko ukážok, s ktorými môžeme doteraz pracovať:

Westeros je veľmi odlišné miesto

V rozhovore pre Weekly Entertainment George R. R. Martin potvrdil, že Westeros v Bloodmoon by sa veľmi líšil od toho, čo sme poznali a milovali v Game of Thrones. Povedal:

Westeros je veľmi odlišné miesto. Neexistuje žiadne Kráľovské pristátie. Neexistuje žiadny železný trón. Targaryensovci neexistovali: Valyria ešte nezačala povstávať s drakom a veľkou ríšou, ktorú vybudovala. Rokujeme s iným a starším svetom a dúfame, že to je súčasť zábavy tejto série. "

Martin nedávno odhalil, že Westeros bol v predchode rozdelený na „asi 100 kráľovstiev“, oveľa viac ako na sedem kráľovstiev, na ktoré sme zvyknutí.

Neočakávajte, že sa objaví Jon Snow

Pred tisíckami rokov pred piesňou ľadu a ohňa neočakávame veľa pôvodných sérií (ak vôbec nejaké). Takže ak očakávate, že sa spoja obľúbené fanúšikovia ako Tyrion Lannister, Jon Snow a Ned Stark, môžete byť sklamaní.

To neznamená, že neuvidíme starú postavu …

Zima sa blíži

Vieme, že Bloodmoon vydrží počas Age of Heroes, obdobia štyroch tisíc rokov v histórii Westerosu, ktoré bolo kanonizované prostredníctvom mýtov a piesní o mnoho rokov neskôr.

Aj keď nevieme presne, kedy sa nová séria objaví počas Age of Heroes, poznáme niektoré z významných historických udalostí, ku ktorým došlo v tomto časovom období.

Najznámejšia je Dlhá noc, kde sa Bieli chodci pod vedením nočného kráľa snažia „ukončiť všetok život a pokryť svet v nekonečnej zime“, tvrdí Fandom.

V posledných sezónach Game of Thrones sa Night King samozrejme objavil veľa. Môžeme vidieť celý príbeh White Walker?

Starki, Direwolves a Mammoths … ale nie sú žiadni draci

Skutočnosť, že sa Ned Stark narodil okolo 5, 000 rokov neznamená, že by sme Starka vôbec nevideli. V rozhovore pre týždenník Entertainment Weekly Martin potvrdil, že „Stark tam určite bude,“ potomok First Men.

Uvidíme tiež návrat milovaných Direwolvesov, ako aj nových druhov tvorov, s ktorými môžu súťažiť: mamuty.

Veľmi hlasný drakový fanatik bude sklamaný; Prequel je údajne prekonal draka úplne.