Game of Thrones prequel: Dátum vydania Bloodmoon, správy, zvesti a hry na hranie rolí

Po dramatickom ukončení hry o tróny v máji zostali mnohí z nás s Jonovými zasneženými dierami v našich srdciach.

Pravdepodobne nebudete túžiť po návrate zimy dlho, s oznámením, že prequel Game of Thrones sa bude vysielať v roku 2020, s novými hráčmi a úplne novým príbehom.

Asi 5000 rokov pred udalosťou GoT sa očakáva, že sa táto nová séria uskutoční vo veku hrdinov, v období, v ktorom sa vytvorili silné domy a prví bieli chodci, ktorí sa báli zostúpiť na Westeros.

Game of Thrones prequel s názvom Bloodmoon je spolupráca medzi Georgom R. R. Martinom a scenáristkou Jane Goldman.

V súčasnosti je predzdroj potvrdený iba pre pilotov, takže iba čas určí, či dostaneme celú sériu; Dovtedy to všetko vieme o hre Game of Thrones Bloodmoon prequel.

Strih na lov

Čo je to? Hra Thrones prequel sa konala pred 5000 rokmi pred GoT Ako sa volá Stále je TB, ale názov diela je Bloodmoon Kedy bude vydaný? Uvedenie na trh je naplánované na rok 2020.

Prequel Game of Throne, ktorý má pracovný názov Bloodmoon, sa koná asi 5 000 rokov pred udalosťami, ktoré sa vyskytujú v pôvodnej sérii hry o tróny.

Podľa HBO táto nová séria „zaznamená globálnych potomkov Zlatého veku hrdinov v najtemnejších okamihoch.“

Synopse pokračuje: „Od strašných tajomstiev Westerovej histórie až po skutočný pôvod jeho bielych tulákov, tajomstvo Východu až po legendu Starks, je len jedna vec istá: nejde o príbeh, o ktorom vieme, že ho poznáme.“

Game of Thrones ”Stvoriteľ George R. R. Martin v ôsmej sezóne newyorskej premiéry

(Snímka: Jeff Kravitz / FilmMagic pre HBO)

Kedy a kde môžem vidieť Bloodmoon?

Momentálne nemáme presný dátum uvedenia na prequel hry Game of Thrones, ale vieme, že pilotná epizóda bude vysielaná okolo roku 2020.

Ak ste v USA, HBO Go bude pravdepodobne cieľom streamu Bloodmoon, ktorý bude vyžadovať prihlásenie na odber HBO.

Ak ste mimo USA, nebudete to môcť urobiť, pretože program HBO Go je podporovaný iba v USA. UU. A v „niektorých regiónoch Spojených štátov“. USA “. Vo Veľkej Británii je Game of Thrones k dispozícii na pozeranie na Sky Atlantic a NowTV; Predstavujeme si, že prequel sa objaví aj na tejto platforme.

V Austrálii je služba GoT k dispozícii na streamovanie v službe Foxtel Now; Znova je tu pravdepodobne k dispozícii aj prúd krvi.

Kto bude určite pracovať v Bloodmoon?

Tvorcami tejto novej série sú George R. R. Martin a britský scenárista Jane Goldman, medzi jeho predchádzajúce diela patria Kick-Ass, Kingsman: The Secret Service a Stardust.

HBO povedal: „Obaja budú vyrábať vedúcich pracovníkov spolu so SJ Clarksonom (Defender, Jessica Jones, HBO sukcesia) a prichádza Star Trek kvóty), ktoré budú tiež riadiť pilotné sekcie; James Farrell; Jim Danger Gray; Vince Gerardis; Daniel Zelman a výkonný producent Chris Symes. "

prequel k trónu

Naomi Watts na záverečnej výstave s Stephenom Colbertom v júni 2019

(Obrázkový kredit: CBS / Scott Kowalchyk Photo Archive)

Kto začne v Bloodmoone?

O členoch hry Game of Thrones vedia veľa, ale najdôležitejšou informáciou, ktorú máme, je Oscar nominovaný Naomi Watts „urobil titulky ako charizmatický socialit, ktorý ukrýva temné tajomstvá“.

Podľa HBO sa pripojil k Mirande Richardsonovej (Rita Skeeterová z filmov Harryho Pottera), Marquis Rodríguez (manifest), Johna Simma (zahraničný), Richarda MCabeho (elektrický sen Philipa K. Dicka), Johna Heffernana (Dracula) a Dixie Egerickxa. (Leto).

Ďalšími potvrdenými členmi sú Josh Whitehouse (Poldark), Naomi Ackie (Lady Macbeth), Denise Gough (pondelok), Jamie Campbell Bower (Sweeney Todd: Street Fleet Barber, Fantastická šelma: Evil Grindelwald), Sheila Atim (Harlots Harlots), Ivanno Jeremiah (Human), Georgie Henley (film Letopisy Narnie), Alex Sharp (Ako hovoriť s dievčatami na večierku) a Toby Regbo (Posledné kráľovstvo, Fantastická šelma: Evil Grindelwald).

prequel k trónu

George R. R. Martin potvrdil, že Direwolves sa objaví v GoT prequel.

(Obrázkový kredit: HBO)

Bloodmoon: všetko, čo doteraz vieme

Zo súhrnu vydaného HBO môžeme zhromaždiť niektoré podrobnosti o predohre Game of Thrones. Aj keď nemáme presný dátum uvedenia na trh iný ako rok 2020 a neexistuje žiadna záruka, že sa pilot zmení na celú sériu, HBO a George R. R. Martin nám poskytli niekoľko ukážok, s ktorými môžeme doteraz pracovať:

Westeros je veľmi odlišné miesto

V rozhovore pre Weekly Entertainment George R. R. Martin potvrdil, že Westeros v Bloodmoon by sa veľmi líšil od toho, čo sme sa cítili a milovali v hre o tróny. Povedal:

Westeros je veľmi odlišné miesto. Nie je tam žiadne pristátie kráľa. Neexistuje žiadna železná viera. Neexistoval žiadny Targaryen: Valyria ešte nezačala povstávať s drakom a veľkou ríšou, ktorú postavil. Rokujeme s iným a starším svetom a dúfame, že je súčasťou zábavy tejto série. "

Martin nedávno odhalil, že Westeros bol rozdelený na „asi 100 kráľovstiev v prekurzii“, čo je oveľa viac ako sedem kráľovstiev, na ktoré sme zvyknutí.

Neočakávajte, že sa objaví Jon Snow

Pred tisíckami rokov pred piesňou ľadu a ohňa neočakávame veľa pôvodných sérií (ak vôbec nejaké). Takže ak očakávate stretnutie obľúbených fanúšikov ako Tyrion Lannister, Jon Snow a Ned Stark, môžete byť sklamaní.

To neznamená, že nevidíme starú postavu …

Zima sa blíži

Vieme, že Bloodmoon vydrží počas Age of Heroes, obdobia štyroch tisíc rokov v histórii Westera, ktoré bolo kanonizované mýtmi a piesňami o mnoho rokov neskôr.

Aj keď nevieme presne, kedy sa nová séria objaví počas Age of Heroes, vieme o niektorých významných historických udalostiach, ktoré sa vyskytli počas tohto obdobia.

Najslávnejšie je Long Night, kde sa White Walkers, vedený Night Kingom, pokúšajú „ukončiť všetok život a pokryť svet nekonečnou zimou“, tvrdí Fandom.

Night King bol v posledných sezónach Game of Thrones veľmi obľúbený. Môžeme vidieť celý príbeh White Walker?

Starki, Direwolves a Mammoths … ale nie sú žiadni draci

Skutočnosť, že sa Ned Stark narodil okolo 5 000 rokov, neznamená, že ho vôbec neuvidíme. V rozhovore pre týždenník Entertainment Weekly Martin potvrdil, že „Stark tam určite bude,“ potomok First Men.

Uvidíme tiež návrat milovaných Direwolvesov, ako aj nových tvorov, s ktorými budú súťažiť: mamuty.

Veľmi vysoký fanatik draka bude sklamaný; Predný zdroj je údajne úplne prekonal draka.