Galaxy Z Flip: Módny smartphone prichádzajúci do Čile

V minulosti Týždeň módy ktoré sa konalo v New Yorku, jedným z mobilných zariadení, ktoré upútali pozornosť, bolo Galaxy Z Flip, módny smartphone od juhokórejskej firmy, ktorá naň upútala pozornosť jedinečný dizajn a jedinečný užívateľský zážitok,

A to je nové skladací samsungový smartphone ponúka užívateľom nové spôsoby interakcie, ktoré prispievajú k obnoveniu zážitku vďaka jeho skladaciemu mechanizmu a oslovujú používateľov ako musí mať štýlový doplnok,

štýlové skladanie

Štýlový a výkonný módny smartfón

Vonku môžete vidieť a elegantná silueta a nápadné farebné políčkaPredstavujeme sa používateľom módneho týždňa ako jedinečné zariadenie svojho druhu a pridáva sa k nemu jedinečná vnútorná konfigurácia, ktorá umožňuje užívateľovi úplné stlačenie a pridáva bonus ku všetkej práci, ktorú milenci robia. mobilné telefonovanie.

Tak, v rôznych častiach krajiny nový Galaxy Z Flip bol čestným hosťom všetkých podujatí pre módy, predstavujúcich pohybujúci sa smartfón a vyrobené s jedinečnými prvkami, ktoré vám umožňujú zažiť módu a dizajn na nepredstaviteľnej úrovni.

móda pre smartfóny

samsung módny smartphone predstavuje koncept dizajnu obchodu tak bezchybný, ako nový tvarový faktor a UX dizajn Galaxy Z Flip, perfektne sa prispôsobuje ich životnému štýlu, nech je to čokoľvek.

Galaxy Z Flip: Módny smartphone prichádzajúci do Čile 1

Claus Narr Rubio

Bienvenidos a Zoom Tecnológico | Noticias de Tecnología

Novinár so sídlom v Čile. Milovník technológie, mobilných aplikácií a operačných systémov. Nepovažujem sa za žiadneho fanúšika, ale rád testujem technológie a píšem o nich. Zakladateľ spoločnosti Zoom Tecnológico Chile.

Páči sa mi to:

Páči sa mi Načítava sa …

Related Articles

Back to top button