Galaxy WITH Fold 2: Je to skladacie meno, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Samsung predstav├ş ─Źoskoro?

St├ívka spolo─Źnosti Samsung na skladacie prvky vyzer├í silne a ide spr├ívnym smerom. Zna─Źka je jedn├Żm z najv├Ą─Ź┼í├şch z t├Żchto faktorov smartphones a jednu z m├íla pon├║kaj├║cich na trhu ponuky, ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia skuto─Źne k├║pi┼ą a pou┼ż├şva┼ą.

O─Źak├íva sa, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung bude na─Ćalej investova┼ą do svojej l├şnie a ─Źoskoro predlo┼ż├ş ─Ćal┼í├ş n├ívrh. O ─Ćal┼íej skladacej zna─Źke je zn├íme len m├ílo, zd├í sa v┼íak, ┼że n├ízov u┼ż bol objaven├Ż. Bude sa to naz├Żva┼ą Galaxy WITH Fold 2 a ─Źoskoro bude predstaven├Ż.

Samsung Galaxy S Flip 2 skladac├ş smartphone

─Äal┼íie skladanie Samsung u┼ż m├í meno

V spr├ívach sa nejak├Ż ─Źas objavil ─Ćal┼í├ş skladac├ş Samsung. Zna─Źka priprav├ş dedi─Źa Galaxy Zlo┼żka mus├ş obsahova┼ą d├┤le┼żit├ę spr├ívy. V┼íetko nasved─Źovalo kontinuite mena, zd├í sa v┼íak, ┼że sa zmenilo.

Najnov┼íie inform├ície ukazuj├║, ┼że nasleduj├║ci skladac├ş Samsung nakoniec z├şska svoje meno z radu skladac├şch zariaden├ş zna─Źky. P├í─Źi sa ti to Galaxy WITH Fold 2, pri zachovan├ş n├ízvu Z, nie─Źo, ─Źo zna─Źka u┼ż zalo┼żila.

Mus├ş by┼ą zn├ímy ako Galaxy WITH Fold 2

Aj ke─Ć je zn├íme, ┼że to bude pravdepodobne jeho nov├ę meno, st├íle nie je ve─ża konkr├ętnych inform├íci├ş o tom, ─Źo tento nov├Ż model prinesie. Spolo─Źnos┼ą Samsung utajovala tajomstvo a zrejme sa jej podarilo zabr├íni┼ą ├║niku inform├íci├ş.

├üno, je to zn├íme Galaxy WITH Fold 2 by malo by┼ą predstaven├ę v auguste. Stane sa to na tej istej udalosti, ktor├í zvidite─żn├ş svet Galaxy Pozn├ímka 20 a nieko─żko ─Ćal┼í├şch spr├ív. Na rozdiel od predch├ídzaj├║ceho debutu sa o─Źak├íva, ┼że nov├Ż model vst├║pi na trh v septembri.

Samsung Galaxy S Flip 2 skladac├ş smartphone

O tomto skladacom smartf├│ne ve─ża neviem

O─Źak├íva sa, ┼że toto nov├ę skladanie si zachov├í tvar svojho predchodcu, malo by v┼íak prinies┼ą nejak├ę inform├ície o s├║─Źasnom dizajne a vybaven├ş. O─Źak├íva sa, ┼że dostanete nov├ę ultra tenk├ę sklo, ktor├ę debutovalo na Z Flip.

Spolo─Źnos┼ą Samsung m├í e┼íte ─Źas na prezent├íciu. O─Źak├íva sa, ┼że t├íto udalos┼ą prinesie spr├ívy, ako napr├şklad Galaxy Pozn├ímka 20 alebo Galaxy S Flip 5G je pre toto nov├ę ur─Źite miesto Galaxy WITH Fold 2,