Galaxy WITH Fold 2: Je to skladacie meno, ktoré spoločnosť Samsung predstaví čoskoro?

Stávka spoločnosti Samsung na skladacie prvky vyzerá silne a ide správnym smerom. Značka je jedným z najväčších z týchto faktorov smartphones a jednu z mála ponúkajúcich na trhu ponuky, ktoré môžu používatelia skutočne kúpiť a používať.

Očakáva sa, že spoločnosť Samsung bude naďalej investovať do svojej línie a čoskoro predloží ďalší návrh. O ďalšej skladacej značke je známe len málo, zdá sa však, že názov už bol objavený. Bude sa to nazývať Galaxy WITH Fold 2 a čoskoro bude predstavený.

Samsung Galaxy S Flip 2 skladací smartphone

Ďalšie skladanie Samsung už má meno

V správach sa nejaký čas objavil ďalší skladací Samsung. Značka pripraví dediča Galaxy Zložka musí obsahovať dôležité správy. Všetko nasvedčovalo kontinuite mena, zdá sa však, že sa zmenilo.

Najnovšie informácie ukazujú, že nasledujúci skladací Samsung nakoniec získa svoje meno z radu skladacích zariadení značky. Páči sa ti to Galaxy WITH Fold 2, pri zachovaní názvu Z, niečo, čo značka už založila.

Musí byť známy ako Galaxy WITH Fold 2

Aj keď je známe, že to bude pravdepodobne jeho nové meno, stále nie je veľa konkrétnych informácií o tom, čo tento nový model prinesie. Spoločnosť Samsung utajovala tajomstvo a zrejme sa jej podarilo zabrániť úniku informácií.

Áno, je to známe Galaxy WITH Fold 2 by malo byť predstavené v auguste. Stane sa to na tej istej udalosti, ktorá zviditeľní svet Galaxy Poznámka 20 a niekoľko ďalších správ. Na rozdiel od predchádzajúceho debutu sa očakáva, že nový model vstúpi na trh v septembri.

Samsung Galaxy S Flip 2 skladací smartphone

O tomto skladacom smartfóne veľa neviem

Očakáva sa, že toto nové skladanie si zachová tvar svojho predchodcu, malo by však priniesť nejaké informácie o súčasnom dizajne a vybavení. Očakáva sa, že dostanete nové ultra tenké sklo, ktoré debutovalo na Z Flip.

Spoločnosť Samsung má ešte čas na prezentáciu. Očakáva sa, že táto udalosť prinesie správy, ako napríklad Galaxy Poznámka 20 alebo Galaxy S Flip 5G je pre toto nové určite miesto Galaxy WITH Fold 2,