Galaxy Výroba S21 FE údajne zle začína

Keďže si pravdepodobne kúpi menej ľudí a Galaxy Z Fold 3 alebo Galaxy Z Flip 3 namiesto absencie a Galaxy Note 21 tento rok medzi Samsungom zostáva pomerne veľká medzera Galaxy Vlajkové lode série S v rokoch 2021 a 2022. Túto medzeru by čiastočne vyplnila edícia pre fanúšikov, no táto stratégia sa nemusí vyplatiť, aspoň na základe toho, ako sa veci začali drsne. Hoci nie príliš neskoro, Galaxy S21 FE môže mať obmedzenú dostupnosť na základe hlásených počtov z výrobných liniek.

Okolo fám, ktoré sa objavili okolo, bolo veľa predtuchy Galaxy S21 FE za posledných pár mesiacov. Globálny nedostatok čipov posunul jeho výrobný plán neskôr, ako sa plánovalo, a rovnaká situácia naznačovala, že Samsung bude musieť znova rozdeliť telefón medzi čipy Snapdragon 888 a Exynos 2100. Produkcia sa údajne už poriadne rozbehla a do telefónu možno chýba už len pár týždňov, no ani potom sa nezdá, že by sa atmosféra zmenila k lepšiemu.

Podľa tipéra Maxa Jambora ich Samsung vyrobil len 10-tisíc Galaxy Jednotky S21 FE tento mesiac. To je extrémne nízke číslo na produkt, ktorý sa chystá na trh budúci mesiac. Stále sa to môže zmeniť v najbližších týždňoch, keď Samsung zvýši výrobu, ale to nehovorí dobre o dôvere spoločnosti v produkt.

Tento nízky výnos môže odrážať príliš opatrný prístup spoločnosti Samsung k Galaxy S21 FE, aby ste sa uistili, že neprodukuje príliš veľa a neplytvá týmito vzácnymi čipmi. Už teraz má problém uspokojiť dopyt po svojich ďalších telefónoch a nemôže si dovoliť vyrobiť ich príliš veľa Galaxy S21 FE jednotky, než bude môcť predávať.

Samotný Samsung nemusí v skutočnosti očakávať, že sa telefón bude tak dobre predávať, keďže je chytený medzi kameňom a tvrdým miestom. The Galaxy S22 môže byť len štyri mesiace a spotrebitelia môžu mať len malú motiváciu, aby utopili svoje zuby a peniaze do lacnejšieho Galaxy Variant S21. To znamená, že cena bude veľkým určujúcim faktorom Galaxy Šance S21 FE, ale to môže byť pre telefón stále príliš neskoro.