Galaxy Vykresľovanie Tab S8 Ultra poukazuje na pochybnú zmenu

Ak sú úniky potrebné, „ultra“ modely zariadení Samsung 2022 sú tie, na ktoré si treba dať pozor. The Galaxy S22 Ultra mohol byť tak ďaleko od Galaxy S22 a Galaxy S22 Plus/Pro, ktorý by sa mohol tiež nazývať Galaxy Poznámka 22 Ultra. Tento rozdiel by sa v skutočnosti mohol preniesť aj do Galaxy Tab S8 Ultra. Ak sú tieto vykreslenia presné, spoločnosť Samsung môže odstrániť stránku Apple’s MacBook Pro knihu a pravdepodobne za ňu dostane veľa nedôvery.

Na prvom mieste je však základ Galaxy Model Tab S8, ktorý v skutočnosti nemusí vidieť žiadne pozoruhodné zmeny oproti modelu Galaxy Tab S7, aspoň pokiaľ ide o vzhľad. Podľa renderov zdieľaných Zoutonom a @OnLeaks bude mať budúcoročný prémiový tablet presne rovnaký dizajn a veľkosť ako jeho predchodca minulý rok, vrátane magnetického lôžka pre pero S Pen pod (alebo vedľa) modulu s dvoma kamerami. Predná strana tiež zostáva nezmenená, s rozmernými rámami typickými pre väčšinu tabletov.

Neexistujú žiadne uniknuté rendery pre Galaxy Tab S8+ zatiaľ, ale očakáva sa, že bude nasledovať rovnaký trend vo väčšom 12.4- palcová veľkosť. Ak je to tak, potom Galaxy Tab S8 a Tab Tab S8+ pôjdu rovnakou cestou ako Galaxy Telefóny S22 a vyzerajú veľmi podobne ako ich predchodcovia. Samozrejme, dôjde k interným vylepšeniam, najmä v súvislosti s batériami, ale pravdepodobne je potrebné presvedčiť len málo dôležitých bodov Galaxy Majitelia Tab S7 na inováciu.

Na rozdiel od toho, Galaxy Očakáva sa, že Tab S8 Ultra bude celkom iný, nielen vo svojej väčšej 14-ke.6-palcový displej. Teraz rendery z 91mobiles a opäť @OnLeaks odhaľujú ďalší veľký odklon od vzoru tabletov spoločnosti Samsung. Zobrazujú zdanlivo veľmi tenké rámy, ktoré sú možné vďaka malému zárezu pre prednú kameru.

Samsung nemá pokročilé pole senzorov ako AppleTrueDepth pre FaceID, takže veľký výrez pre prednú kameru alebo kamery sa zdá byť prehnaný. Stále existuje určitá diskusia o výhodách zárezu na veľkých obrazovkách, ako sú tablety a notebooky, takže očakávajte, že spoločnosť Samsung bude čeliť rovnakým vzrušeným názorom, ak bude nasledovať túto cestu. Ešte dôležitejšie je, že bude pravdepodobne kritizované, že opäť jazdí ďalej Applepo uvedení podobného dizajnu na MacBook Pro z konca roku 2021.