Galaxy V├Żbava 2 bez pripojenia z iFixitu: dobr├í spr├íva

iFixit (takmer) uv├ídza na trh nov├ę s lietaj├║cimi farbami Samsung Galaxy V├Żbava 2, as opravite─żnos┼ą a ─żahkos┼ą z├ísahualebo. Oprava na 8 z 10 ┼ít├ítov uv├ídza, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung tech skuto─Źne urobila veci: ani v├Żmena bat├ęrie (300 mAh) nie je ni─Ź├şm nov├Żm. Ke─Ć je p├ís odobrat├Ż, odskrutkujte niektor├ę skrutky a m├íte hotovo.

Galaxy V├Żbava 2 bez pripojenia z iFixitu: dobr├í spr├íva 1

Galaxy V├Żbava 2 odstr├ínen├Ż

Pod ┼íkrupinou – pr├şsne vodotesn├Ż pod─ża Certifik├ícia IP67 – v┼íetko vyzer├í elegantne a ─żahko dostupn├ę. Fotoapar├ít od 2 megapixely je mo┼żn├ę odstr├íni┼ą pinzetou, Pokia─ż ide o ostatn├Żch, v├Żber in┼żinierov ocenil jeho umiestnenie na podvozku, a nie ponechanie na p├íske ako v prvom Galaxy V├Żbava. ┼ákoda pre seba: robi┼ą ich bude v├Żzvou.

Galaxy V├Żbava 2 bez pripojenia z iFixitu: dobr├í spr├íva 2

Galaxy V├Żbava 2 odstr├ínen├Ż

Z├íkladn├í doska m├í dvojjadrov├Ż procesor Samsung od spolo─Źnosti Samsung 1 GHz, 32-bitov├Ż mikrokontrol├ęr ARM Cortex vyr├íban├Ż spolo─Źnos┼ąou STMicroelectronics, gyroskop / akcelerometer InvenSense MP65M, 4 GB pam├Ą┼ą, podpora IrDA at─Ć.

Galaxy V├Żbava 2 bez pripojenia z iFixitu: dobr├í spr├íva 3

Jedin├Ż bo─żav├Ż bod sa t├Żka obrazovky AMOLED s ve─żkos┼ąou 163 palcov, ktor├í je, ako to trend teraz po┼żaduje, f├║zovan├í so sklom. Ak sa vonkaj┼íia ─Źas┼ą rozbije, mus├şte zmeni┼ą cel├Ż kus, ale na druhej strane, aby ste z├şskali ultratenk├ę jednotky, teraz existuje nieko─żko mo┼żnost├ş.