Galaxy Unikli tapety S20: stiahnite si ich tu

Samsung ani neplánuje odhaliť Galaxy S20 do 11. februára, ale už o ňom máme toľko podrobností, že už toho veľa nebude odhaľovať. Je zaujímavé, že Galaxy Unikli dokonca aj tapety S20 – niečo, čo sa zvyčajne vyskytuje až po oficiálnom predstavení zariadenia.

Galaxy Unikli tapety S20

Max Weinbachovi z XDA Developers sa podarilo dostať do rúk Galaxy Tapety S20. Zdieľal osem tapiet a dve videá, ktoré Samsung uvedie na trh s radom S20. Jeho zdroj tiež poslal fotografiu Galaxy S20 a je zrejmé, že zariadenie bude obsahovať oveľa viac tapiet, než len tie, ktoré zdieľal Weinbach.

Poznamenal, že Samsung svoje tapety spravidla ladí s farbami svojich telefónov. Teda ružová, modrá, čierna a biela Galaxy Tapety na plochu S20 naznačujú, že to budú farby telefónu.

Jedna zaujímavá vec na Galaxy Tapety S20 spočívajú v tom, že nie sú ako ostatné tapety, ktoré spoločnosť Samsung v predchádzajúcich zariadeniach zahrnula. Tri z tapiet vyzerajú ako vrchol stromu s operenými listami, zatiaľ čo čierna vyzerá ako obraz bublín, ktorý bol nasnímaný pod vodou. Všetky štyri sú celkom presvedčivé a boli by skvelým doplnkom takmer akéhokoľvek telefónu.

Na stiahnutie súboru Galaxy Tapety a videá S20, kliknite sem. Podľa Weinbacha sú zdieľané v plnom rozlíšení 3200 x 3200. Majitelia zariadení Samsung môžu videá, ktoré sú súčasťou balenia, použiť ako animáciu uzamknutej obrazovky, aby ich zariadenie vyzeralo ako Galaxy S20, keď je odomknutý.

Fotografie ďalšieho skvelého zariadenia Samsung

Vývojári XDA tiež zdieľali niekoľko fotografií z Galaxy S20 Plus. Povesti o zariadení dlho hovorili ako o Galaxy S11, ale najnovšie správy naznačujú, že Samsung namiesto toho bude používať názov S20, pravdepodobne odkaz na rok 2020.

Zdroj, ktorý chcel zostať v anonymite, poslal fotografie Galaxy S20 Plus vývojárom XDA. Na obrázku na zadnej strane zariadenia sú štyri šošovky fotoaparátu, blesk a diera pre mikrofón. Na pravej strane telefónu je vypínač a vypínač. Jedným z pozoruhodných opomenutí je tlačidlo Bixby, ktoré sa v minulom roku objavilo v zostave S10.

Predná časť Galaxy S20 má zrejme malé rámčeky s displejom Infinity-O. Zdroj uviedol, že sa telefón cítil veľmi podobne ako Pixel 2 XL. Dierovač pre selfie kameru je menší ako ten na Galaxy Poznámka 10 a nachádza sa v strede displeja zariadenia. Zariadenie bude tiež dodávané s predinštalovaným chráničom sutiny, akým je Galaxy S10 a poznámka 10.

Podľa vývojárov XDA bude S20 Plus v skutočnosti stredným radom modelov S20, na rozdiel od minulých rokov, keď bol vrcholom radu. Zariadenie bude údajne oveľa väčšie ako štandardný S20, ale nebude mať špičkovú technológiu fotoaparátu, ktorá bola vyhradená pre takzvané „Galaxy S20 Ultra. ”