Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Galaxy Únik karty S7 FE zvyšuje zmätok v súvislosti s pripravovanými tabletmi

Galaxy Únik karty S7 FE zvyšuje zmätok v súvislosti s pripravovanými tabletmi 1

Očakáva sa, že Samsung v najbližších mesiacoch predstaví niekoľko nových zariadení a hoci sa väčšina záujmu zameriava na drahé skladacie telefóny, určitá pozornosť sa venuje aj cenovo dostupnejším zariadeniam. To je väčšinou o niektorých nových tabletoch, ktoré Samsung očakáva, že čoskoro oznámi. To, čo spoločnosť Samsung oznámi, je však stále predmetom špekulácií, pretože existuje množstvo názvov, ktoré by mali byť „odľahčenou“ verziou. Galaxy Karta S7.

Povesti o ďalších cenovo dostupných tabletoch spoločnosti Samsung sa začali už vo februári. To zahŕňalo to, čo sa nazývalo Galaxy Tab S7 Lite, ako aj a Galaxy Tab A7 Lite. The Galaxy Tab S7 Lite napriek svojmu názvu znel viac Galaxy Karta S7+ kvôli svojmu údajnému obsahu 12.4-palcový displej.

Rýchlo dopredu o niekoľko dní, povesti o a Galaxy Na povrch sa dostal aj Tab S7 Lite 5G, po ktorom nasledovala a Galaxy S7+ Lite. To druhé nemalo veľký zmysel vzhľadom na Galaxy Tab S7 Lite už bol ako Galaxy Karta S7+, ale SamMobile sa pokúsil záležitosť objasniť pomenovaním. Namiesto toho sa bude nazývať Galaxy Tab S7 XL Lite.

Teraz GalaxyClub rozvíja situáciu o niečo ďalej tým, že hovorí, že Galaxy Tab S7 Lite sa tiež nebude vôbec nazývať. Namiesto toho to bude Galaxy Tab S7 FE, skratka pre Fan Edition. Tento druh má zmysel vzhľadom na konvenciu pomenovania, ktorú spoločnosť Samsung prijala smartphones, okrem toho, že stále mal „Lite“ modely pre tablety s príponou Galaxy Tab S6 Lite minulý rok.

Nech už je jeho meno akékoľvek, rovnaká fáma uvádza, že do zariadenia strednej triedy je vložená batéria 10 090 mAh, vďaka čomu bude znieť ešte viac ako v špičkovej kvalite. Galaxy Tab S7+, tiež z minulého roka. Očakávané špecifikácie však zostávajú rovnaké, vrátane Snapdragon 750G strednej triedy s iba 4 GB RAM. Pre tých, ktorí netrpezlivo očakávajú ďalšie cenovo dostupné tablety Samsung, sa hovorí, že júnová udalosť nemôže prísť dostatočne skoro na to, aby konečne vyriešila všetky zmätky.