Galaxy Tab S8 Ultra môže byť produktom z limitovanej edície

Vzhľadom na pretrvávajúci globálny nedostatok čipov je takmer zázrak, že Samsung ich stále dokáže hodiť toľko smartphones na trhu pri jeho obvyklom kurze. Samozrejme, že to nemôže robiť navždy, pokiaľ bude táto situácia trvať, a môže konečne pocítiť krízu s ďalšou dávkou zariadení. Už teraz sa šíria sklamania týkajúce sa Galaxy S21 FE, ktorý by mohol byť uvedený na trh v januári, a niektoré znepokojujúce obavy týkajúce sa niektorých Galaxy Modely S22. Zdá sa, že Galaxy Tab S8 Ultra môže byť ďalšou obeťou, ale napodiv z iného druhu zásobovacieho a výrobného problému.

The Galaxy Tab S8 Ultra nepochybne znie až príliš dobre, aby to bola pravda. Zdá sa, že je v pozícii poraziť Apple do bodky s veľkým profi tabletom, ktorý by mohol skutočne nahradiť notebook, aspoň čo sa týka veľkosti. Podľa povestí to bude možné vďaka 14.6-palcový OLED displej, ktorý je tiež schopný obnovovacej frekvencie 120 Hz.

Bohužiaľ, tá istá predajná funkcia môže byť tiež príčinou predčasného pádu tabletu. Podľa fámy pochádzajúcej z Južnej Kórey má tento displej zjavne nízku výnosnosť a neprimerane vysoké výrobné náklady. Inými slovami, ak by Samsung vyrábal veľa takýchto displejov, utrpelo by to skôr straty ako zisky.

To je zrejme dôvod, prečo Samsung zníži počet Galaxy Jednotky Tab S8 Ultra, ktoré bude vyrábať, aspoň podľa tipu. Ešte horšie je, že spoločnosť údajne zastaví výrobu, len čo sa minie počiatočná obmedzená dodávka. Nie veľmi povzbudivé vyhliadky na výrobu toho, čo by mohlo byť zabijáckou tabletou.

Obrovskej veľkosti Galaxy Očakáva sa, že Tab S8 Ultra príde aj s 12 GB RAM a neuveriteľnou 12 000 mAh batériou. Špičková bridlica je tiež dokonalým testovacím lôžkom pre Exynos 2200 s grafickou technológiou AMD rDNA, čo môže byť tiež jedným z faktorov pre jej obmedzenú dostupnosť. The Galaxy Očakávalo sa, že tablety Tab S8 budú uvedené na trh v tomto roku, ale možno kvôli nedostatku čipu a výrobným problémom by sa namiesto toho mohol objaviť vedľa Galaxy Telefóny S22 vo februári.