Galaxy Tab S7+ by mohla mať v zálohe ešte dve prekvapenia

Samsung toho na svoju akciu Unpacked budúci mesiac poriadne zabalil a nebude to len o telefónoch. The Galaxy Karta S7 a Galaxy Tab S7+ má byť viac než len váš bežný ročný tablet Samsung. Na základe skôr uniknutých špecifikácií sú tohtoročné bridlice pre Android pripravené ísť si po krku AppleiPad Pro nielen v špecifikáciách, ale najmä vo veľkosti. Čo však tieto špecifikácie neuvádzajú, je tiež dôležité a aspoň jedna z nevyslovených podrobností nemusí byť taká upokojujúca.

The Galaxy Tab S7+ bola dodaná s obrovskou 10 090 mAh batériou. Je to však dvojsečný meč, pretože hoci to znamená výdrž batérie na deň alebo dokonca dni, znamená to tiež, že pri pravidelných rýchlostiach nabíjania bude nabíjanie bolestivé. V skutočnosti sa špekulovalo, že Galaxy Tab S7 bude podporovať iba 15W nabíjanie.

Z Dánska môže prísť niekoľko dobrých správ Galaxy Tab S7+ bol certifikovaný na podporu super rýchleho nabíjania 15 W aj 45 W. Samozrejme, niektoré otázky zostávajú otvorené, napríklad či bude spoločnosť Samsung skutočne dodávaná s nabíjačkou, ktorá podporuje výkon požadovaný pre túto rýchlosť nabíjania. Rovnako nie je ani zmienka o tom, či menší Galaxy Karta S7 má rovnaké možnosti.

V predchádzajúcich špecifikáciách tiež nie je spomenutý únik vody. Je to dosť sklamanie z toho, čo môže byť drahý tablet, ktorý je určený na použitie na miestach, kde bežné tablety zvyčajne nie sú. Potom znova ani iPad Pros, takže spoločnosť Samsung sa môže snažiť iba o paritu funkcií.

Kým Galaxy Karta S7 a Galaxy Karta S7+ môže mať hardvér, ktorý by mohol byť zabijakom iPadu Pro, ale nakoniec sa všetko zmení na zážitok zo softvéru. Spoločnosť Samsung má v tejto oblasti určite výhodu s oboma svojimi One UI 2.1 a skúsenosti používateľov DeX. Aplikácie sú však úplne iná záležitosť a spoločnosť Samsung bude musieť zatiahnuť za niektoré struny, aby na svojom veľkom bridli získala prominentnejší a užitočnejší softvér.

Related Articles

Back to top button