Galaxy Tab S6 Lite ponúka strednú škálu bridlice S Pen

Obrazovky smartfónov môžu byť stále hustejšie, ale vďaka zmenšujúcim sa rámom si dokážu udržať svoje praktické rozmery. Existujú však niektoré veci, ktoré ešte lepšie obsluhuje fyzicky väčší displej, na ktorom prichádzajú tablety. Vo svete Android zostáva iba niekoľko spoločností, ktoré vyrábajú takéto tabuľky, a spoločnosť Samsung môže byť blízko k uvedeniu jedného produktu na trh, aby si udržala svoje nohy pevne zasadené na tomto trhu.

Môže to už dlhšie zaplavovať trh s tabletami takmer identickými modelmi, ale spoločnosť Samsung každoročne predkladá niekoľko možností. V minulom roku to dokonca začalo búrať Galaxy Značka Tab S nie je taká prémia Galaxy Tab S5e. Má ďalšiu takú stredne veľkú tabletu pripravenú na pristátie čoskoro a očividne sa bude nazývať Galaxy Karta S6 Lite.

Galaxy Tab S5e môže byť len pomenovaná zvláštnosť, pretože neexistovala Galaxy Tab S5, začať. Podľa zoznamu Bluetooth SIG sa však určitý SM-P615 bude nazývať Galaxy Karta S6 Lite. Koľko to bude pripomínať rok 2019 Galaxy Karta S6 vyššie je stále neznáma, určite to však nebude taká prémia.

Výsledky Geekbench pre tento veľmi rovnaký model naznačujú, že Exynos 9611 je spárovaný so stredným rozsahom 4 GB iba RAM. , Ktorý už dáva to pod aspoň jednu konfiguráciu Galaxy Tab S5e, čo by mohlo znamenať, že tento tablet bude dokonca „ľahší“ ako ten. „P“ v názve modelu však viac-menej potvrdzuje funkčnosť S Pen, jednu z mála jedinečných silných stránok tabliet spoločnosti Samsung a niečo, čo Galaxy Tab S5e nemal.

Galaxy Karta S6 Lite by mohla prísť čoskoro, ak už prešla certifikáciou Bluetooth, ale neočakávajte, že by spoločnosť Samsung vydávala veľa hluku. Fanúšikovia tabliet pre Android nájdu aspoň pohodlie vo svojej existencii, najmä ak vezmeme do úvahy, že všetky nové tablety Huawei budú mimo Číny prakticky nepoužiteľné.