Galaxy Tab S6 5G Tablety majú veľkosť 30 janeiro

O mercado está a suspirar por smartphones 5G. Ja existem cerca de uma dúzia de aparelhos que suportam a nova tecnologia. Väčšina z nich má budúcnosť a má mnoho ďalších príležitostí na dokončenie. Prichádzajú ako technológie 5G, IoT a AIoT verão uma rápida evolução. Máte nejaké otázky, či chcete pridať viac tabliet alebo tabliet? Skúste ďalšie možnosti, ako napríklad používať Samsung.

Oficiálna webová stránka spoločnosti Samsung Coreia, vyrobenej z vysoko kvalitného tabletu Galaxy Karta S6 5G na Coreia do Sul no dia 30 deste mês.

Podrobne potvrdzuje Galaxy Karta S6 5G

Oficiálne informácie o spoločnosti Samsung, o Galaxy Tab S6 5G sa podporuje 5G. Všetky časové pásmo, ktoré sa líši od jednoduchosti a nosnosti. Por exemplo, o Galaxy Karta S6 5G séria vybavenia Super AMOLED od 10,5 polegadas e quatro colunas competíveis com áudio AKG. Em designos, o Galaxy Karta S6 5G používa kovové fosco em cinza. Tem apenas 5,7 mm de espessura e pesa apenas 420 gramov.

Vzťah: Čipová sada Google Tensor nie je k dispozícii na GeekBench, pretože má svoje dôsledky.

Ide o spoločnosť Samsung Galaxy Tab S6 5G 128 GB vlastní 99,900 wonov (85 USD).

Špecifické typy Galaxy Karta S6 5G

Informácie o anteriores apontam que o Galaxy Procesor Tab S6 5G používa procesor Qualcomm Snapdragon 855, 6 GB de memória e 128 GB de espaço de armazenamento (1 TB podčiarknuté akoukoľvek pamäťovou kartou Micro SD). Fotografia môže mať 8 MPx a viac ako 13 MP + 5 MP na trase. O Samsung Galaxy Karta S6 5G má batériu s kapacitou 7040 mAh a ponúka 15 reprodukcií zvuku.