Galaxy Špičky na únik S22 najlepšie z oboch svetov – pokiaľ sú ploché

Dodávka skladacích displejov od spoločnosti Samsung do odvetvia zmenila spôsob, akým ich rad mobilných zariadení funguje. Teraz, vďaka kolekcii zariadení, ktoré sú schopné používať pero S Pen, skutočne nie je potrebné mať jediné zariadenie, ktorého najdôležitejšou funkciou je dotykové pero. Namiesto toho počnúc Samsungom Galaxy S22, Galaxy Note zomrie a pero S Pen opäť ožije.

Podľa IceUniverse „dodávateľ z Kuanu“ potvrdil koniec Galaxy Poznámka: linka smartfónov. Zároveň tento istý zdroj naznačil, že Samsung Galaxy S22 (alebo aspoň jedna verzia Galaxy S22) sa dodáva s funkciami pera S Pen. Viac ako to, aspoň jeden Galaxy S22 sa dodáva so vstavaným perom S Pen a „vzhľad je rovnaký ako štýl Note 20 U“.

Skoršie úniky naznačovali, že pomer strán smartfónu je 19.3:9, čo znamená, že je výrazne širší ako inak najnovší Samsung Galaxy Smartfón S. To spoločnosti Samsung umožňuje zachovať veľkú časť vnútorného dizajnu smartfónu a zároveň pridať priestor pre pero S Pen, ktoré môže žiť vo vnútri smartfónu, keď sa nepoužíva.

Samsung Galaxy Línia Z (skladacie zariadenia) bude pravdepodobne mať aj v budúcnosti možnosti pera S Pen – zasunutie pera S Pen však pravdepodobne zostane Galaxy S22 a ďalej. The Galaxy Rad tabletov Tab bude aj naďalej používať pero S Pen, ale bude sa držať vonku a bude sa nabíjať bezdrôtovo pomocou spätného bezdrôtového nabíjania na zadnej strane jednotky.

Teraz, keby sme len mohli presvedčiť Samsung, že Samsung Galaxy Poznámka 10.1 bolo to najlepšie z oboch svetov – to by bolo super. ALEBO ak by Samsung vrátil veľkosť relatívne ekvivalentnú veľkosti iPadu Mini – bola by to ďalšia výhra. Všetko, čo naozaj chcem, je mať vreckový (ale čo najväčší) plochý displej so systémom Android s perom S Pen, ktoré sa zmestí do zariadenia – to by bolo najlepšie.