Galaxy Schémy série S22 odhaľujú zmenu názvu

Aj keď už bolo veľa únikov a tipov o Galaxy Séria S22, stále je dosť kúskov, ktoré v skladačke chýbali. Dizajn Galaxy Náraz fotoaparátu S22 Ultra je jedným z najväčších otáznikov, ktorý zostal otvorený, ale zdá sa, že stále existuje priestor na špekulácie o Galaxy S22 a Galaxy S22+. Tento najnovší únik prináša ešte väčší zmätok a pravdepodobne aj trochu zmyslu, s miernou zmenou názvu, ktorá by mohla vysvetliť zvláštny smer, ktorým sa Samsung uberá telefónom budúci rok.

The Galaxy Séria S má iróniu výberu, pretože spoločnosť Samsung začala uvádzať tri modely. Aj keď spotrebiteľom ponúkol viac možností, mohlo to mať za následok aj väčší zmätok a menšiu dôveru pri kúpe dokonalého modelu pre ich potreby a rozpočty. Budúci rok Samsung ponúkne ešte tri Galaxy S telefóny, ale zmena názvu jedného modelu by mohla vypovedať o novej stratégii spoločnosti.

Tipér @FrontTron odhaľuje schémy, ktoré si všímajú rozmery Galaxy S22, Galaxy S22 Pro a Galaxy S22 Ultra. Áno, „prostredné dieťa“ série je označené Galaxy S22 Pro v úniku skôr ako Galaxy S22+, ktorý nosí už roky. Mohla to byť len chyba, ale taká malá zmena názvu v skutočnosti dáva veľký zmysel vzhľadom na to, čo sme doteraz počuli.

Určitým spôsobom to robí jasnejšiu čiaru medzi Galaxy S22 Pro/Plus a Galaxy S22 Ultra. Tento model Pro je jednoducho väčšia a možno aj lepšie vybavená verzia Galaxy S22. Nie je to len stredná cesta medzi základným modelom a modelom Ultra.

To zase oslobodzuje Galaxy S22 Ultra sa veľmi líši od ostatných dvoch. Ako je znázornené na obrázku, najväčší z troch je tiež vizuálne odlišný a vyzerá skôr ako a Galaxy Poznámka telefón ako a Galaxy S. Žiaľ, schéma neutícha debatu o hrbolčeku fotoaparátu, okrem toho, že bude mať siluetu v tvare písmena P.