Galaxy S8 Akt√≠vna teplota o seu "Manu√°lne inŇ°trukcie" R√Ĺchle a prehńĺadn√© z√°bery sa zobrazia v detaile

Agora potvrdzuje svoje predch√°dzaj√ļce inform√°cie o operańćnom syst√©me Android ako policajn√ļ sluŇĺbu ‚ÄěManu√°lne pokyny‚Äú pre funkciu Samsung pre S8 Active.

N√≥s j√° sabemos um pouco sobre o pr√≥ximo Galaxy S8 akt√≠vny. Inicialmente foi visto h√° cerca de uma semana. Agora potvrdzuje, Ňĺe s√ļ starŇ°ie inform√°cie, ako policajn√° sluŇĺba Android, ktor√° obsahuje “Manu√°lne inŇ°trukcie” pre funkcie Samsung pre S8 Active.

A maior parte desta informa√ß√£o n√£o √© nova. Em compara√ß√£o com o Galaxy S8, o S8 Akt√≠vna bat√©ria alebo bat√©ria (40 000 mAh vs. 30,000 mAh), ńćo znamen√°, Ňĺe m√īŇĺu maŇ• aj odolnosŇ• MIL-STD-810G. Aqui est√£o as especifica√ß√Ķes completeas:

Falta de Android 7.1 Uk√°Ňĺte veńĺa, zv√°Ňĺte a ugalizujte vŇ°etky dostupn√© zariadenia Nexus a Pixel Ňĺiadne koneńćn√©. Kombin√°cia norm√°lneho S8 alebo akt√≠vneho S8 akt√≠vneho pohybu Bixby abaixo dos volume of volume para ativar or assistente digit√°lne od Samsungu.

S8 Active (zobrazuje Android Police)Galaxy S8 Akt√≠vna tematika ‚ÄěManu√°lnych inŇ°trukci√≠‚Äú, ktor√© s√ļ k dispoz√≠cii na zobrazenie tempa a sn√≠mania detailov 1

O carregamento r√°pido eo carregamento sem fio ser√£o suportados, embora a tecnologia / velocidade exatas n√£o esteja listada. Presumivelmente, ele USA a technol√≥gia adapt√≠vneho r√Ĺchleho nab√≠jania (z√°klad pre r√Ĺchle nab√≠janie Qualcomm 2.0) que o S8 norm√°lne USA.

Plat√≠ pre: Vivo X70 USA MediaTek Dimensity 1200-Vivo, s 40% -n√Ĺm spracovan√≠m d√°t.

S8 Active (zobrazuje Android Police)

Predch√°dzaj√ļce
1 De

ńéalŇ°ie

K dispozícii je mnoho aplikácií a aplikácií vrátane S8, ako napríklad Samsung Pay a Samsung Health.

S8 Active (zobrazuje Android Police)Galaxy S8 Akt√≠vna tematika ‚ÄěManu√°lnych inŇ°trukci√≠‚Äú, ktor√© s√ļ k dispoz√≠cii na zobrazenie tempa a sn√≠mania detailov 2

K dispoz√≠cii s√ļ vŇ°etky dostupn√© moŇĺnosti alebo moŇĺnosti pre S8 Akt√≠vne, s rozŇ°√≠ren√≠m s√©riov√©ho v√Ĺberu AT & T nosn√Ĺch dosiek, ako aj s akt√≠vnymi predlohami.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3