Galaxy S7 je prakticky ponorka s dotykovou obrazovkou

ako najlepší telefón ísť pod vodou? Nemáme tušenie, ale LinusTechTips youtuber testoval päť modelov, aby zistil, ktorý z nich by lepšie vydržal potápanie v morskej vode. Súťažiaci v pretekoch boli Galaxy S7, LG G5, Sony Xperia Z5 Premium, Moto X Play, Kyocera Duraforce Apple iPhone 6s.

Medzi nimi sú najmä relevantné rozdiely niektoré sú certifikované odolávať potápaniu a ostatní nie. IPhone, Moto X a LG G5 neponúkajú žiadny ďalší odpor a bolo rozumné očakávať, že pri prvom kontakte s vodou zhasnú. Ostatné modely majú certifikát IP68. Kyocera Duraforce, viac ako ostatní, sa navrhuje ako super odolný telefón.

Prvý test sa uskutočnil tri metre hlboko a okamžite dal prekvapenie. Telefóny iPhone 6, Moto X a LG G5 boli okamžite vypnuté podľa očakávania, ale je to tak Sony Z5 Premium tiež zomrel, smartfón, ktorý mal podstúpiť tento prvý jednoduchý test.

gs7 počas testu na vodu

Požiadal Linus, ktorý prvý skimming, požiadal dvoch zostávajúcich konkurentov o tvrdší test s ponorením nad rámec špecifikácií. Vezmite si ho so sebou 6 meter a asi po pol hodine Kyocera ustúpila Galaxy S7 pokračovala v práci neuveriteľne dobre.

Smartfón Samsung sa ukázal byť vynikajúcim produktom a Linus ho považoval za samozrejmosť 9 metrov hlboko predtým, ako to uvidíte. Skutočne výnimočný výsledok pre tento smartphone, ktorý ešte pred týmto videom patril k najlepším, ak nie najlepším, medzi smartphones ktorý je momentálne na trhu.