Galaxy S22 a S22+ prináša veľké sklamanie

AppleHardvérová udalosť minulý týždeň vyvolala diskusiu a debatu o vnímanom nedostatku inovácií spoločnosti v tomto roku, ale v tomto smere nemusí byť sama. Prinajmenšom na základe prvých únikov informácií môže ďalšia vlajková loď smartfónu od Samsungu nesplniť očakávania fenomenálneho upgradu na Galaxy S rodina. Kým Galaxy Zdá sa, že S22 Ultra sa hodí, hovoria o tom Galaxy S22 a Galaxy S22+ môže u niektorých fanúšikov spôsobiť obavy, najmä teraz, keď neoficiálne rendery potvrdzujú, čo by mohol byť problém, ktorý by mohol postihnúť priemysel smartfónov ako celok.

Ak Galaxy S22 a Galaxy S22+ znelo skôr ako tie isté staré zariadenia Samsung, z väčšej časti tieto 3D rendery založené na uniknutých informáciách rozhodne nepomáhajú jeho príčine. Skrátka, oba telefóny budú vyzerať presne ako ich náprotivky a budú mať rovnaký dizajn „Contour Cut Camera“, čo sa ukázalo ako dosť rozdeľujúce rozhodnutie. Či už v dobrom alebo zlom, mnohým sa pravdepodobne uľaví, že výrez „Infinity-O“ tiež zostal, vzhľadom na to, ako prvý fotoaparát pod displejom od Samsungu dostal toľko negatívnych ohlasov.

Samozrejme, izolované rendery nevykresľujú úplný obraz, najmä pokiaľ ide o relatívnu veľkosť. V spolupráci s @OnLeaks Zouton odhaľuje, že základ Galaxy Model S22 by mal mať rozmery 146 x 70.5 X 7.6 mm, podstatne menší ako Galaxy S21 na 151.7 x 71.2 X 70,9 mm. Spoločnosť 91mobiles v spolupráci s @OnLeaks poznamenáva, že Galaxy S22+ meria 157.4 x 75.8 X 7.6 mm, dole od Galaxy 21+ a jeho 161.5 x 75.6 X 7veľkosť .8 mm.

Inými slovami, tieto potvrdzujú, že obe Galaxy S22 a Galaxy S22+ bude menší ako ich predchodcovia, čo bude mať za následok aj menšie batérie. To neznamená, že v týchto dvoch sa nič nezmení a ľudia môžu očakávať vylepšenia jadra, pokiaľ ide o výkon spracovania. Znateľné zmeny budú aj v kamerovom systéme, aj keď sa uvidí, či budú vylepšenia jasne viditeľné.

iPhone 13 bol niektorými štvrťrokmi zosmiešňovaný pre nedostatok pôsobivých upgradov v tomto roku, a dokonca aj pre Apple A15 Bionic údajne trpel „únikom mozgov“ vývojového tímu. Založený na Galaxy S22 uniká, Samsung tiež môže trpieť tým, že mu dochádzajú nápady, ako ohromiť davy alebo ich znepokojiť nezvyčajným dizajnom. Po rokoch vynucovania veľkolepých uvedení na trh pre každú generáciu môžu hlavní výrobcovia smartfónov strácať určitú dynamiku a v nasledujúcich rokoch môžeme vidieť pomalšiu kadenciu aktualizácií smartfónov.