Galaxy S20 Ultra za─Ź├şna ma┼ą probl├ęmy s fotoapar├ítom a spolo─Źnos┼ą Samsung s─żubuje vylep┼íenia

Automatick├ę zaostrenie v├Żkonn├ęho fotoapar├ítu Galaxy S20 Ultra za─Źal prejavova┼ą probl├ęmy, ale spolo─Źnos┼ą Samsung zatia─ż neuviedla podrobnosti o tom, ─Źo sa stalo

Novo uveden├ę na trh Galaxy S20 Ultra sotva pri┼íiel do obchodov a u┼ż zlyh├íva. Tentokr├ít je chyba presne v silnom bode zariadenia: s├║prava kamery. Probl├ęmy nastali, ke─Ć medzin├írodn├í tla─Ź za─Źala hodnoti┼ą smartf├│n.

Jeden z port├ílov identifikoval nedostatky v zaostren├ş fotoapar├ítu a nadmern├ę vyhladenie poko┼żky. sistema zameranie je nespo─żahliv├ę, povedzme recenzie lokal├şt PC Mag a Input. Testy ukazuj├║, ┼że fotoapar├ít Galaxy S20 Ultra zaostrenie trv├í dlho a je ├║┼żasn├ę, ┼że sa niekedy nem├┤┼że s├║stredi┼ą. Tento probl├ęm bol zaznamenan├Ż aj pri zhotovovan├ş videoz├íznamov.

Galaxy  S20 UltraSotva za─Źala a nov├ę Galaxy S20 Ultra u┼ż m├í probl├ęmy s fotoapar├ítom

Spracovanie obrazu je navy┼íe agres├şvne vzh─żadom na to, ┼że zjem┼łuje poko┼żku registrovanej osoby. ÔÇ×Vzh─żadom na to, ┼że si m├┤┼żete objedna┼ą hne─Ć, nem├┤┼żeme jednoducho odporu─Źi┼ą, aby ste utratili 1.400 dol├írov na smartf├│ne tak, ako je, ÔÇť povedal novin├ír PC Mag Sascha Segan.

Spusten├ę za─Źiatkom tohto mesiaca Galaxy S20 Ultra je v├Żkonn├ę zariadenie so sadou kamier obsahuj├║cich ┼ítyri ┼ío┼íovky, z ktor├Żch hlavn├í je 108 MP (┼áirokouhl├Ż), 48 MP teleobjekt├şv, a Ultra Wide s 12 MP a sn├şma─Źom h─║bky (DepthVision). M├í tie┼ż bezprecedentn├║ funkciu pre mobiln├ę telef├│ny: ÔÇőÔÇő100x zv├Ą─Ź┼íenie. S20 Ultra je prv├Ż smartphone na svete, ktor├Ż umo┼ż┼łuje ston├ísobne zv├Ą─Ź┼íen├ę fotografie.

─îo hovor├ş spolo─Źnos┼ą Samsung

Spolo─Źnos┼ą bola po┼żiadan├í o predlo┼żen├ę chyby. Konkr├ętne inform├ície o probl├ęmoch v┼íak neboli objasnen├ę. Napriek ozn├ímeniu, ┼że pracuje na aktualiz├ícii s cie─żom vylep┼íi┼ą fotoapar├ít, Samsung e┼íte neuviedol, kedy bud├║ vykonan├ę opravy.

ohnisko Galaxy S20 UltraHlavn├Żm probl├ęmom je zaostrenie fotoapar├ítu Galaxy S20 Ultra

V pozn├ímke k port├ílu The Verge, Samsung povedal: ÔÇ×The Galaxy S20 m├í a sistema vyspel├ę a inovat├şvne fotoapar├íty. Neust├íle pracujeme na optimaliz├ícii v├Żkonu a poskytovan├ş najlep┼í├şch sk├║senost├ş z├íkazn├şkom. V r├ímci tohto neust├íleho ├║silia pracujeme na bud├║cej aktualiz├ícii, aby sme vylep┼íili z├í┼żitok z pou┼ż├şvania fotoapar├ítu. ÔÇť

V Ju┼żnej K├│rei je majite─żom Galaxy S20 Ultra u┼ż vydal vydanie, ktor├ę zlep┼íuje sistema kamier. Video uverejnen├ę tento t├Ż┼żde┼ł na Youtube ukazuje mal├ę zlep┼íenie v automatickom zaostrovan├ş. Zatia─ż v┼íak nie je jasn├ę, ─Źi je t├íto aktualiz├ícia rovnak├í ako aktualiz├ícia Samsung v pozn├ímke sa uv├ídza, ─Źi bude k dispoz├şcii na celom svete.

Showmetech u┼ż stretol Galaxy S20 Ultra na NEBAL├ë 2020, ─îoskoro prinesieme na zariadenie na┼íe dojmy.

zdroj: The Verge; Mashable.