Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Galaxy S20 Ultra Teardown Ukazuje, že Nie je Najjednoduchší Vlajkovou loďou na Opravu, ale Samsung využili Všetko, čo Priestoru

Galaxy  S20 Ultra teardown

Samsung urobil veľký skok s Galaxy S20 Ultra, pokiaľ ide o jeho hardvérových špecifikácií, funkcií a úplnej veľkosti sa pozrel na. Je to absolútna zviera z telefónu, ale chcete dostať vedieť, čo presne je to kliešť, iFixit vzal okrem hlavných a rozhodol sa, že nám ukáže viac. Tu je Galaxy S20 Ultra teardown.

Na Galaxy S20 Ultra Teardown Ukazuje, Že Práve Kamera Zaberá Veľa Miesta

Samsung sa pravdepodobne hrdý na šialené nastavenia fotoaparátu, ktoré patria do Galaxy S20 Ultra a ako sa pozriete na obe snímky a video, 108MP senzor sám zaberá veľa miesta. Berúc telefón od seba vzal veľa úsilia, a zatiaľ čo štekať všetky tie pásky káblov z miesta stáva jednoduché, najväčšou výzvou z Galaxy S20 Ultra teardown bol vybratím batérie.

Proces bol tak tvrdý, iFixit vlastne mal používať výkonné sacie odstrániť gigantické 5000mAh batérie tak, ako to bolo prilepené všetkých, že lepidlo. Veľké množstvo lepidla bol použitý v rôznych miestach, čo znamená rozbitie body boli mierne vyššie a to by znamenalo, oprava hlavných by bolo veľmi ťažké. Keďže väčšina komponenty, ktoré sú držané pohromade jeden logic board, výmena celej dosky môže stáť veľa peňazí na konci.

iFixit vedeli poskytnúť jej posledné myšlienky na jeho Galaxy S20 Ultra teardown nižšie a dal repairability skóre 3 z 10. Už zahrnuté aj video, ktoré ukazuje celý proces, takže nezabudnite skontrolovať, že von a dajte nám vedieť, čo ste si mysleli, dole v komentároch.

“Záverečné Myšlienky

Uzávery, všetky rovnaké skrutky Phillips, je potrebný len jeden ovládač a nie je možné sa miešajú, zjednodušenie opravy.

Mnohé komponenty sú modulárne a samostatne vymeniteľná, ale chýba konektor pre slúchadlá znamená dvojité povinnosť a nosiť pre USB-C port.

Každú opravu začína bolestne osn-murárske krehké sklo zadný kryt.

Výmena lepené-dole batérie je tvrdšie ako kedykoľvek predtým, a to najmä s palube prepojiť káble obísť.

Všetky bežné zobrazenie opravy vyžadujú buď kompletné teardown alebo výmena polovica telefónu.”

Zdroj: iFixit

Odoslať