Galaxy S20 Ultra aktualiz├ícia fotoapar├ítu s─ż├║ben├í, ale ─Źasov├í os st├íle nezn├íma

Z troch nov├Żch smartphones odhalila to Galaxy S20 Ultra je pravdepodobne ob─ż├║ben├í spolo─Źnos┼ą Samsung. Je to ten, ktor├Ż m├í najviac funkci├ş a najvy┼í┼íie technick├ę parametre a, samozrejme, m├í najvy┼í┼íiu cenu. Vzh─żadom na to v┼íetko by ste nemali by┼ą obvi┼łovan├ş z toho, ┼że to bude najlep┼íie, ale, ako je to v be┼żnom ┼żivote be┼żn├ę, prel├şnaj├║ sa nedokonalosti zn├íme ako chyby. Na┼í┼ąastie spolo─Źnos┼ą Samsung na┼í┼ąastie tvrd├ş, ┼że je na vrchole vec├ş a bude na nej pracova┼ą. aktualiz├ícia na opravu jednej oblasti, ktor├í d├íva niektor├Żm star├Żm majite─żom a testerom nejak├ę z├írmutok. Bohu┼żia─ż to presne nehovor├ş, kedy.

Galaxy S20 Ultra je, tup├Ż, pre┼ąa┼żen├Ż funkciami. Kamery predstavuj├║ t├║to situ├íciu s najmenej dvoma nov├Żmi sn├şma─Źmi, na ktor├ę je spolo─Źnos┼ą Samsung prirodzene hrd├í. To zah┼Ľ┼ła ve─żk├Ż 108 megapixelov├Ż ISOCELL Bright MH1 a 48 periskopov├Ż objekt├şv so zoomom.

Nane┼í┼ąastie sa zd├í, ┼że niektor├ş maj├║ probl├ęmy s chovan├şm kamerov├ęho syst├ęmu, najm├Ą pri niektor├Żch poruch├ích zaostrovania. Je pr├şli┼í skoro na to, aby sme dali verdiktu verdikt, a dokonca aj DxOMark mus├ş e┼íte poveda┼ą svoje slovo Galaxy S20 Ultra.

Spolo─Źnos┼ą Samsung si zjavne uvedomuje men┼íie probl├ęmy s fotoapar├ítom na to, aby mohla v Ju┼żnej K├│rei uvies┼ą na trh aktualiz├ície. V changelogu sa spom├şna iba ve─żmi m├ílo, len aby sa zlep┼íil z├í┼żitok z pou┼ż├şvania fotoapar├ítu, a e┼íte menej inform├íci├ş je k dispoz├şcii, ke─Ć sa aktualiz├ícia roz┼íiruje do cel├ęho sveta. Ofici├ílnou reakciou spolo─Źnosti Samsung je v podstate to, ┼że neust├íle pracuje na zlep┼íen├ş v├Żkonu fotoapar├ítu, ale prest├íva potvrdzova┼ą ni─Ź o aktualiz├ícii vr├ítane d├ítumu.

─Ćalej len " Galaxy Model S20 predstavuje priekopn├şcky a vyspel├Ż kamerov├Ż syst├ęm. Neust├íle pracujeme na optimaliz├ícii v├Żkonu, aby sme z├íkazn├şkom poskytli najlep┼íie sk├║senosti. V r├ímci tohto neust├íleho ├║silia pracujeme na bud├║cej aktualiz├ícii, aby sme vylep┼íili z├í┼żitok z pou┼ż├şvania fotoapar├ítu. ÔÇť

Vzh─żadom na to, ┼że telef├│n e┼íte nie je k dispoz├şcii pre zvy┼íok sveta, nie je prekvapuj├║ce, ┼że sa zatia─ż nezav├Ązuje k ─Źasovej osi. Nov├Ż Galaxy Majitelia S20 Ultra m├┤┼żu ma┼ą t├║to aktualiz├íciu u┼ż nain┼ítalovan├║ u┼ż pri otvoren├ş zariadenia. Ur─Źite si dajte pozor na h─║bkov├║ kontrolu, aby ste videli, do akej miery sa pr├şs─żub spolo─Źnosti Samsung premieta do reality.