Galaxy S20: probl├ęm s nab├şjan├şm st├íle pokra─Źuje, spolo─Źnos┼ą Samsung vy┼íetruje

Majite─ż Samsung Galaxy S20 Galaxy S20 + a S20 Ultra 5G na─Ćalej hl├ísia sk├║senosti s probl├ęmami s nab├şjan├şm svojich zariaden├ş.

Z├íkazn├şci tvrdia, ┼że smartf├│n niekedy neprejde do re┼żimu nab├şjania a ┼że nesta─Ź├ş nieko─żkokr├ít odstr├íni┼ą a pripevni┼ą k├íbel.

Samsung

U┼ż nieko─żko t├Ż┼żd┼łov nah├í┼łaj├║ pou┼ż├şvatelia pr├şspevky a prehl├ísenia, ktor├ę o tom na─Ćalej informuj├║, ale zatia─ż neexistuje skuto─Źn├ę ofici├ílne vyhl├ísenie ani skuto─Źn├ę rie┼íenie. V posledn├Żch hodin├ích vy┼íli o niektor├Żch spr├ívach nov├ę spr├ívy Galaxy S20 ktor├Ż sa za─Źne nab├şja┼ą a po chv├şli sa tok energie zastav├ş. Softv├ęr navrhuje odpojenie a op├Ątovn├ę pripojenie k├íbla, ale aj v tomto pr├şpade sa ni─Ź nerob├ş.

Je zvl├í┼ítne, ┼że ak pou┼ż├şvate bezdr├┤tov├ę nab├şjanie, probl├ęmy zmizn├║ a telef├│n m├┤┼żete nab├şja┼ą bez probl├ęmov. T├íto z├íle┼żitos┼ą bola doru─Źen├í u┼ż pred nieko─żk├Żmi t├Ż┼żd┼łami a dnes sa zd├í, ┼że po aktualiz├ícii OTA, ktor├í bola spojen├í s mesa─Źnou aktualiz├íciou bezpe─Źnostn├Żch opr├ív, sa t├íto spr├íva vr├ítila. Nie v┼íetko smartphones v rodine S20 to trp├ş, ale mnoho nov├Żch spr├ív poch├ídza z Nemecka.

Aby sme pochopili, ─Źi ide o hardv├ęr alebo softv├ęr, mus├şme po─Źka┼ą na odpove─Ć spolo─Źnosti Samsung, ktor├í bola resetovan├í SamMobile, ve─żmi priate─żsk├ę noviny pre juhok├│rejsk├Ż gigant. D├║fame, ┼że rovnak├Ż probl├ęm sa nestane Galaxy S20 Fan Edition.

Ak m├íte podobn├ę probl├ęmy, jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je re┼ítartova┼ą smartf├│n a pok├║si┼ą sa ho nabi┼ą. Je zrejm├ę, ┼że ide o jednoduch├║ do─Źasn├║ met├│du, ne┼ż budete ma┼ą poz├şciu zo strany spolo─Źnosti Samsung.