Galaxy S20: problém s nabíjaním stále pokračuje, spoločnosť Samsung vyšetruje

Majiteľ Samsung Galaxy S20 Galaxy S20 + a S20 Ultra 5G naďalej hlásia skúsenosti s problémami s nabíjaním svojich zariadení.

Zákazníci tvrdia, že smartfón niekedy neprejde do režimu nabíjania a že nestačí niekoľkokrát odstrániť a pripevniť kábel.

Samsung

Už niekoľko týždňov naháňajú používatelia príspevky a prehlásenia, ktoré o tom naďalej informujú, ale zatiaľ neexistuje skutočné oficiálne vyhlásenie ani skutočné riešenie. V posledných hodinách vyšli o niektorých správach nové správy Galaxy S20 ktorý sa začne nabíjať a po chvíli sa tok energie zastaví. Softvér navrhuje odpojenie a opätovné pripojenie kábla, ale aj v tomto prípade sa nič nerobí.

Je zvláštne, že ak používate bezdrôtové nabíjanie, problémy zmiznú a telefón môžete nabíjať bez problémov. Táto záležitosť bola doručená už pred niekoľkými týždňami a dnes sa zdá, že po aktualizácii OTA, ktorá bola spojená s mesačnou aktualizáciou bezpečnostných opráv, sa táto správa vrátila. Nie všetko smartphones v rodine S20 to trpí, ale mnoho nových správ pochádza z Nemecka.

Aby sme pochopili, či ide o hardvér alebo softvér, musíme počkať na odpoveď spoločnosti Samsung, ktorá bola resetovaná SamMobile, veľmi priateľské noviny pre juhokórejský gigant. Dúfame, že rovnaký problém sa nestane Galaxy S20 Fan Edition.

Ak máte podobné problémy, jediné, čo musíte urobiť, je reštartovať smartfón a pokúsiť sa ho nabiť. Je zrejmé, že ide o jednoduchú dočasnú metódu, než budete mať pozíciu zo strany spoločnosti Samsung.