Galaxy S10e: Ako n├íjs┼ą IMEI

Galaxy S10e: Ako n├íjs┼ą IMEI 1

V├í┼í IMEI je jedine─Źn├Ż identifika─Źn├Ż k├│d, ktor├Ż poskytovate─żom telef├│nnych slu┼żieb umo┼ż┼łuje zisti┼ą, ktor├ę zariadenie pou┼ż├şvate. Skratka pre medzin├írodn├║ identitu mobiln├Żch zariaden├ş, tieto ─Ź├şsla sa nach├ídzaj├║ takmer v ka┼żdom telef├│ne.

Dokonca aj dva inak identick├ę Samsung Galaxy Zariadenia S10e maj├║ jedine─Źn├ę k├│dy IMEI t├Żm, ┼że poskytuj├║ v├í┼ímu telef├│nnemu oper├ítorovi, napr├şklad m├┤┼żu zariadenie zaregistrova┼ą ako va┼íe (v niektor├Żch pr├şpadoch).

Mo┼żno budete potrebova┼ą aj zariadenie, ak ho chcete preda┼ą, preto┼że jedine─Źn├ę ─Ź├şslo v├ím povie niektor├ę inform├ície o va┼íom telef├│ne, napr├şklad vyroben├Ż. Nerobte si starosti, ak NEBUD├Ü o v├ís ┼żiadne osobn├ę inform├ície ani nikomu neposkytuj├║ pr├şstup k v├í┼ímu zariadeniu!

Takto nájdete IMEI:

Najprv mus├şte prejs┼ą do aplik├ície Nastavenia. Ak to chcete urobi┼ą, potiahnut├şm dom├ícej obrazovky nadol a klepnut├şm na ikonu ozuben├ęho kolieska v pravom hornom rohu otvorte nastavenia.

Galaxy S10e: Ako n├íjs┼ą IMEI 2Ikona nastaven├ş z├ísobn├şka (vpravo hore)

Prejdite nadol na mo┼żnos┼ą Inform├ície o telef├│ne a stla─Źte ju. V hornej ─Źasti uvid├şte svoj IMEI dlh├ę ─Ź├şslo.

Galaxy S10e: Ako n├íjs┼ą IMEI 3Pr├şklad IMEI

Sugerencia: Ak m├í v├í┼í telef├│n viac SIM kariet, ka┼żd├Ż slot pre SIM kartu m├í svoj vlastn├Ż IMEI! Ak potrebujete poskytn├║┼ą svoj IMEI a m├íte du├ílny model SIM, zap├ş┼íte si obe ─Ź├şslice. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov bude toto┼żn├ę s najnov┼í├şmi ├║dajmi.