Galaxy S10 prijíma aualizuje beta do jedného používateľského rozhrania 2

Em Outubro, and Samsung Revuelou or Plano de atualização beta to Android 10 para a series Galaxy S10. Vyberte si z nasledujúcich možností, ako nakupovať, alebo nakupovať Galaxy S10, um atrás do outro. O FlagShip Samsung od roku 2019 prijímam všetky formy na formu do Jedno používateľské rozhranie 2.0 od Samsungu. Kúpte si nové firmvér od spoločnosti Samsung, alebo si prečítajte všetky ďalšie dostupné verzie beta verzií beta testerov.

Jedna veľká používateľská platforma Samsungu a jedna beta verzia jedného používateľského rozhrania 2 základné verzie systému Android 10e nie sú k dispozícii, sú k dispozícii a obsahujú všetky možné chyby.

A nova atualização de firmware possui o número de series G97 ** XXU3ZSKJ e estará disponibilel em em todos os países onde o programa beta está ativo de momento. Čo sa týka nových, rekurzívnych novín, hromadných chýb v oblasti Bluetooth, ovládania hlasitosti a stavu statusu.

Naše finálne verzie a verzie budú nakoniec k dispozícii pre Android 10 a novšie verzie smartphones Galaxy S10 em dezembro. Väčšina batérií má na pamäti beta verziu programu. Väčšina veľkých a malých Samsungov a beta beta o Galaxy S9. Nájdite si estiver a atualizar smartphones majú veľký význam, majú veľký vplyv na aktuálnu aktivitu a aktivitu.

Súvisiace články: Viac informácií o službe Google a o tom, že máte viac jadier, ako máte monopólie