Galaxy Poznámka 9 získa exkluzívnu farbu „First Snow White“ pre Taiwan

Konečne odpočítajte! Galaxy Štúdio “Super High Star zotrvačník” debutovalo Passion Sisters teplým zimným teplom, aby pomohlo

Taiwanská spoločnosť Samsung Electronics dnes ohlásila Galaxy Poznámka 9 uvedie novú farbu „First Snow White“, aby uvítala prvý ročník „First Snow“ pre Taiwan. Galaxy Poznámka 9: Kryštalická štruktúra povrchu so spadnutými čiarami, nové nádherné snehovobiele telo a pero, ukazuje presne tú najlepšiu kombináciu technológie a umenia, ktorá vykazuje jedinečnú chuť. Podľa údajov prieskumu kanálov trhu Galaxy Poznámka 9 128 GB poskytuje vynikajúci predajný výkon. Je vybavený inteligentnou kamerou s úrovňou očí, diaľkovým ovládaním S Pen a profesionálne vyladeným stereofónnym reproduktorom. Výkonné funkcie boli už dlho zapôsobené na spotrebu. Podľa môjho názoru som bol od augusta na prvom mieste v vlajkovej lodi s jedným motorom pre Android tri mesiace, čo je nevyhnutnosťou pre nový rok. Nová farba „First Snow White“ bola tiež na Štedrý deň a bola odhalená v živej obchodnej oblasti Xinyi – Galaxy Studio.

Galaxy Poznámka 9 „Prvá snehobiela“ 128 GB sa očakáva, že sa začiatkom decembra bude predávať výhradne v priestoroch spoločnosti Samsung Experience Hall, Samsung Smart Pavilion, Samsung Mall a Chunghwa Telecom. Samostatná cena je 30 900 NT dolárov Galaxy Poznámka 9 „Prvý snehobiely“ do 31. decembra dostanete obmedzenú edíciu „Bezdrôtové rýchle nabité okolité svetlo“ (odporúčaná cena NT $1, 190) (Poznámka 1).

Galaxy Značkový pavilón Flash Experience bol predstavený od 20. októbra a spoločnosť Zhou Zhou začala zábavné a zábavné dobrodružné podujatie (Poznámka 2 ). Len za šesť týždňov pritiahlo viac ako 50 000 ľudí, aby prežili prvý. Ako finále v “Galaxy Pozrite, „tréner povedie skupinu, aby šla na zotrvačník a sledovala hudbu. Po dnešnej „jazde“ sa bude otáčať až do 25. novembra a vyzve všetkých hviezdnych práškov, aby sa chytili. Počas posledných dvoch dní sa High obrátila do vesmíru!

Vášeň sestry srdečne konal Super vysoký Hviezdny zotrvačník teplý sneh v zime

Vianoce s vďačnosťou a radosťou prichádzajú a populárna roztlieskavačka „Passion Sisters“ je prezentovaná v bielom a ľahkom športovom oblečení Galaxy Poznámka 9 „Prvý snehobiely“ zážitok. Virtuálne bábiky sú vypnuté Galaxy Poznámka 9 sa zmení na “Sneh, Aisha” a teplé pocity sú sprostredkované fanúšikom v zasneženej scéne a vianočné radosti sa zdieľajú ako prvé. Intímne pašijové sestry sa obávajú, že fanúšikovia budú oslavovať teplé jedlo počas Silvestra. Pozvú tiež všetkých, aby sa nosili Galaxy Pozri na. Vďaka automatickej detekcii pohybu a okamžitému sledovaniu zdravia dokážu ľahko pochopiť fyzický stav a prispôsobiť sa dynamike. Hudba skočila na hviezdny zotrvačník. Pod vedením profesionálnych trénerov bola hudba privítaná s vianočným entuziazmom.

Poznámka 1: Počet darov pre túto činnosť je obmedzený a dary sú väčšinou nepeňažné a nemusia byť farebnou voľbou. nemusia si vymeniť ceny, diskontovať hotovosť alebo iný tovar. Metóda činnosti podlieha ohláseniu oficiálnej webovej stránky.

Poznámka 2: Týždenné činnosti sa pravidelne neaktualizujú a skutočné činnosti sa väčšinou vykonávajú. Viac informácií o aktivitách nájdete na oficiálnych webových stránkach. Https://www.samsung.com/tw/campaign/galaxy-studio/#events