Galaxy Poznámka 20 Ultra, ceny a konfigurácie

z Galaxy Pozn├ímka 20 e Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra, u┼ż toho ve─ża pozn├íme. Ale medzi technick├Żmi listami a ofici├ílne fotografie, ako dlho trv├í, k├Żm ich vezmem domov?

Obvykl├Ż IceUniverse Odha─żuje uk├í┼żku, za ak├║ cenu bud├║ tieto dva modely umiestnen├ę v ich ÔÇ×z├íkladnejÔÇť konfigur├ícii. No, Galaxy Pozn├ímka 20 za─Ź├şna od 999 dol├írov zatia─ż ─Źo Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra za─Ź├şna od 1299 dol├írov, Celkom ├íno, v porovnan├ş s minul├Żm rokom cena op├Ą┼ą vzr├ístla.

Galaxy  Poznámka 20 Ultra

V na┼íej krajine Galaxy Pozn├ímka 10 e Galaxy Pozn├ímka 10+ st├íla 979 EUR a 1129 EUR. Vo svetle pokroku to znamen├í, ┼że nov├ę smartphones bude ma┼ą od n├ís v├Żrazne vy┼í┼íiu cenu, ─Źo potvrdzuje rast├║ci trend v posledn├Żch rokoch.

Spolo─Źn├Żm technick├Żm prvkom bude obrazovka s vynikaj├║cou a aktualizovanou verziou Dynamic Amoled QHD +, ktor├í je teraz vybaven├í frekvenciou aktualiz├íci├ş 120 Hz, a Snapdragon 865+ alebo Exynos 992 SoC, ktor├ę sa bud├║ l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od cie─żov├ęho trhu.

pre Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra bude tie┼ż 512 GBkonfigur├ícia s modulom RAM do 16 GB, Najvy┼í┼íia konfigur├ícia bude ma┼ą samozrejme neprimeran├║ cenu. Spr├ívy tie┼ż o r├Żchlom nab├şjan├ş, ktor├ę teraz prich├ídza k obom 45 W,

Hlavn├Ż rozdiel, ako obvykle, bude vo fotoapar├íte. Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra bude ma┼ą v├Żrazne lep┼íie senzory a v├Żkon pri fotografovan├ş. Bat├ęria by mala by┼ą v├Ą─Ź┼íia aj v modeli Ultra. Na palube bude tie┼ż Android 10 s prisp├┤soben├şm Rozhranie 2,5,

Zoznamy s├║ vysok├ę, ve─żmi vysok├ę. Nie je dobr├ę vedie┼ą, ┼że bud├║ci rok sa op├Ą┼ą zv├Ż┼íi v d├┤sledku zv├Ż┼íenia ceny, ktor├ę prech├ídza jedn├Żm z komponentov, v─Ćaka ktor├Żm je smartphone ┼ípi─Źkou v rade: SoC.