Galaxy Poznámka 10 Odkaz na Windows pracovať u starších ľudí Galaxy…

Spoločnosť Samsung pravdepodobne neposlala dlho očakávané bezdrôtové pripojenie DeX, ale Galaxy Poznámka 10 ponúka v tomto ohľade vhodnú funkciu. Nazýva sa „Odkaz na Windows„Je to prakticky prípustné Windows alebo Mac ako vzdialený displej pre režim smartphonu DeX. Táto teória rovnakých čŕt bude nakoniec plynúť k starším prémiovým modelom a zdá sa, že tomu tak je, ale len s trochou práce a neoficiálnym stiahnutím zdrojov APK.

Pokiaľ ide o technológiu, Samsung už má všetky svoje súčasti. Máte najmenej dve zariadenia, ktoré zrkadlia obrazovku mobilného telefónu Samsung na Windows Desktop V posledných rokoch spoločnosť Microsoft vyvinula aj svoj telefónny rámec na prepojenie Androidu a mobilných telefónov. Windows PC spolu.

Toto sú dva kúsky, ktoré potrebujete, ak chcete vyskúšať odkaz na Windows na vašom mobilnom telefóne Samsung. Samozrejme, musí to byť telefón, ktorý už má Samsung DeX, hoci bol testovaný iba v Windows Galaxy oznámenia 9 a Galaxy S10 +. Vyžaduje si to tiež stiahnutie a inštaláciu odkazu na Windows Súbor APK je od spoločnosti APKMirror, preto pri jeho používaní buďte opatrní.

Než ostatné časti rovnice je mobilná aplikácia vášho priateľa, ktorá je dostupná aspoň na Google Play Store, Po nainštalovaní týchto dvoch sekcií sa používateľom už nebude zobrazovať ich aplikácia Telefónni priatelia z ich zásuvky na aplikácie. Namiesto toho musia skryť odkaz Windows tlačidlo pre rozbaľovaciu ponuku Rýchle nastavenia systému Android.

Stále si nie som istý, kedy spoločnosť Samsung uvoľní odkaz na Windows, Možno to tiež nie je zaujímavé Galaxy takíto stáli vlastníci sú postačujúci iba pre používateľov DeX. Spoločnosť Samsung má stále aplikáciu Flow na pravidelný prístup k častiam telefónov s Androidom a je tiež dostupnejšie pre ďalšie Galaxy model telefónu.