Galaxy Malá batéria S22 môže zodpovedať jeho malej veľkosti

Hoci Apple prijal stratégiu štyroch telefónov minulý rok so sériou iPhone 12, spoločnosť Samsung presne nenasledovala. The Galaxy S21 ponúkal iba tri modely, čím sa vyhýbal tomu, čo by bolo ekvivalentom iPhonu 12 mini. Napriek tomu, že je notoricky známy kopírovaním Apple, zdalo by sa, že Samsung sa bude držať svojich zbraní Galaxy S22 budúci rok. Jeden rozdiel je však v tom, že v skutočnosti môže ponúkať „mini“ základný model, čo by pravdepodobne vysvetľovalo jeho sklamanú veľkosť batérie.

Smartfóny sa v týchto dňoch určite zväčšili do tej miery, že to, čo sa kedysi posmešne nazývalo „phablety“, je teraz normou. Len veľmi málo ľudí vyrába malé telefóny s veľkosťou obrazovky menšou ako 5.0 palcov, ale iPhone 12 mini sa dnešným štandardom približuje. Zdá sa, že Samsung pôjde aspoň touto cestou bez toho, aby skutočne vydal a Galaxy S22 mini.

Základ Galaxy Model S22 bol skôr navrhnutý tak, aby mal menšiu batériu ako jeho predchodca. Konkrétne by mala a 3700 mAh batéria v porovnaní s Galaxy S21 4000 mAh. Toto zníženie sa zhoduje s tým Galaxy Očakáva sa tiež, že S22+ dostane, od 5000 mAh až 4800 mAh.

Podľa @Ice Universe je však dôvodom to, že Galaxy Samotný S22 by bol tiež menší. V porovnaní s iným ako mini iPhone 13 tipér povedal, že bude o niečo menší s a 606-palcová obrazovka. iPhone 13 aj iPhone 12 majú 6.1-palcový displej, zatiaľ čo iPhone 13 mini a iPhone 12 mini majú 5.4 palce.

Ak je to pravda, mohlo by ísť o najmenšiu vlajkovú loď Samsungu v poslednej dobe a konečne ponúknuť spotrebiteľom, ktorí uprednostňujú menšie telefóny. Mohlo by to istým spôsobom vysvetliť aj zvyšok Galaxy Séria S22, ak sa Samsung tak trochu „pohybuje nadol“ základnej línie. Bez ohľadu na to môže dôjsť k určitému sklamaniu v súvislosti s údajnými špecifikáciami pre vlajkové lode Samsungu zo začiatku roka 2022, ale dúfajme, že podrobnosti by sa v nasledujúcich mesiacoch mohli zmeniť k lepšiemu.