Galaxy Fotoaparát A13 5G 50MP môže byť začiatkom nového trendu

Veľká pozornosť sa venuje špičkovým a drahším zariadeniam Samsung smartphones, čo nie je prekvapujúce, pretože práve to sa marketingový aparát spoločnosti snaží vtlačiť do povedomia spotrebiteľov. Pod názvom Samsung však existuje aj množstvo možností, ktoré oslovujú rôzne trhy a spotrebiteľov s rôznymi potrebami a, čo je najdôležitejšie, rozpočtom. Tie sú často pri inováciách mobilných technológií ponechané bokom, no zdá sa, že Samsung si dá svoje Galaxy Séria niektorých TLC, počnúc pokorným Galaxy A13 5G.

Už len to „5G“ v názve naznačuje veľmi významný skok od telefónov na nižších úrovniach Galaxy Od série sa presne neočakáva, že to podporí. Toto pravdepodobne označí Galaxy A13 5G ako najdostupnejší 5G telefón od Samsungu, ktorý vytláča aj Galaxy A52 a jeho nástupcov. Bohužiaľ, zatiaľ sa nehovorí o tom, aký procesor prinesie túto schopnosť telefónu.

Čo však GalaxyClub zaujíma viac, je nahlásený hlavný fotoaparát telefónu. Bude mať 50MP obrazový snímač, čo je prvý vo svojej rodine. Nebude to ten istý ISOCELL GN5, ktorý sa očakáva, že bude použitý na Galaxy S22, samozrejme, ale stále je to značný upgrade pre základnú úroveň Galaxy telefón.

Táto aktualizácia môže byť v súlade s hláseným tlakom spoločnosti Samsung na aktualizáciu Galaxy Fotografické umenie série. Podľa nedávnej správy celý Galaxy Linka budúci rok dostane hlavný fotoaparát s OIS. To však môže byť vyhradené pre ľudí typu a Galaxy A23, Galaxy A53, príp Galaxy A73, odchádzajúci z Galaxy A13 bez OIS, ale s väčším snímačom.

Kedy sa telefón spustí, je stále vo vzduchu. The Galaxy A12 na obrázku vyššie debutoval v novembri a spoločnosť Samsung by mohla tento plán opäť nasledovať. The Galaxy Očakáva sa, že A13 5G ponesie aj veľký 5000 mAh batéria, aj keď 5G pripojenie sa môže vybíjať rýchlejšie ako jeho predchodca.