Galaxy Fold: Samsung pracuje na dvoch ďalších skladacích zariadeniach smartphones?

Spoločnosť Samsung nedávno predstavila svoj skladací smartphone Galaxy Fold zdá sa však, že kórejský výrobca sa chce osvojiť a etablovať na novom trhu. Niektoré vnútorné zdroje to spoločnosti Bloomberg odhalili Spoločnosť Samsung už pracuje na dvoch ďalších flexibilných zariadeniach s riešeniami inými ako navrhovanými 20. februára.

Galaxy Fold zostaví obrazovku z 7,3 palce uzavreté dovnútra a malý panel od 4,6 palec na vonkajšej strane používaný v režime smartfónu. Jeho nástupca však môže mať iný vzhľad. Podľa zdroja mohol výrobca v Soule Predstavujeme skladací smartphone, ktorý obsahuje Mate X od spoločnosti Huawei. Týmto spôsobom bude existovať iba sito, ktoré sa zloží smerom von a následne bude tenšie.

Galaxy Fold: Samsung pracuje na dvoch ďalších skladacích zariadeniach smartphones? 1

Druhý model by sa však integroval mušľový mechanizmus ako Motorola Razr o ktorom sme hovorili v tomto článku. Prototyp je navrhnutý tak, aby pripevňoval vonkajšiu obrazovku navyše, ale táto možnosť sa bude posudzovať na základe toho, ako používatelia reagujú Galaxy Fold,

Spoločnosť Samsung plánuje predstaviť svoje budúce flexibilné zariadenia v období od konca roka 2019 do začiatku roku 2020. Keď hľadá nové návrhy, spoločnosť sa tiež snaží odstrániť mor zobrazený na paneli po zložení viac ako 10 000 krát. Z tohto dôvodu sa môže rozhodnúť, že po uvoľnení obrazovky ponúkne bezplatnú výmenu obrazovky.

Stručne povedané, zdá sa, že spoločnosť Samsung má v úmysle hrať vedúcu úlohu na trhu so skladacími smartfónmi, a to nielen tým, že ponúka viac riešení, ale aj posielaním svojho Infinity Flex Display spoločnostiam ako Google a Apple čo z neho môže urobiť hlavného dodávateľa skladacích panelov.