Galaxy Fold Predbe┼żn├í registr├ícia EE. UU. znovuotvorenie

Pri absencii dizajnu a in├Żch ÔÇ×neo─Źak├ívan├ŻchÔÇť ┼ítruktur├ílnych katastrof sa zd├í, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung nem├í druh├Ż hit tvrden├şm, ┼że trh so skladac├şmi mobiln├Żmi telef├│nmi m├í v s├║─Źasnosti jednu popul├íciu. Ned├ívno otvoren├í predbe┼żn├í registr├ícia zariadenia v ─î├şne minul├Ż t├Ż┼żde┼ł, ktor├í sa jav├ş ─Źudn├í vzh─żadom na to, ┼że sa vo v┼íeobecnosti uprednost┼łuje debutovanie na za─Źiatku USA. UU. Alebo K├│rea. Vyzer├í to, ┼że to len rob├ş nie─Źo v├Ą─Ź┼íie Galaxy Vstupn├í str├ínka v USA UU. Teraz sa znova otvorila, so v┼íetk├Żmi marketingov├Żmi jazykmi a obr├ízkami, ktor├ę sa v├ís bud├║ sna┼żi┼ą prin├║ti┼ą zabudn├║┼ą za posledn├Żch ┼íes┼ą mesiacov.

┼że Galaxy Fold Vstupn├í str├ínka je samozrejme pln├í inform├íci├ş o inovat├şvnom dizajne skladacej obrazovky a jej z├ívesov bez oh─żadu na to, ako krehk├ę s├║. Za t├Żmto ├║─Źelom prejdete ─Źasom alebo si aspo┼ł pre─Ź├ştate vlastn├ę slov├í spolo─Źnosti Samsung o tom, ─Źo sa zmenilo, aby ste sa uistili, ┼że $ 2.000 mobiln├Żch telef├│nov m├┤┼że v skuto─Źnosti vydr┼ża┼ą viac ako jeden de┼ł.

├üno, zd├í sa, ┼że cena za Galaxy Fold Nezmen├ş sa, aj ke─Ć predch├ídzaj├║ce zvesti nazna─Źuj├║ priaznivej┼íiu situ├íciu. Aspo┼ł predbe┼żn├í registr├ícia neposkytuje ┼żiadne vod├ştka k tomu, a potom, ─Źo bol sp├ílen├Ż pre predobjedn├ívku, Samsung nepo┼żiadal najsk├┤r o peniaze. Ak ├íno, skladacie zariadenie bude st├íle st├í┼ą $ 10,980.

St├íle sa d├í kr├ítko diskutova┼ą o tom, ─Źi pr├şde s ni┼ż┼í├şm ├║lo┼żn├Żm priestorom, ako nazna─Źuje poves┼ą. Spolo─Źnos┼ą Samsung mohla zn├ş┼żi┼ą vn├║torn├║ pam├Ą┼ą len na kompenz├íciu dodato─Źn├Żch n├íkladov, ktor├ę vznikli v s├║vislosti s opravou. To zah┼Ľ┼ła rozprestretie ochrann├ęho filmu, ktor├Ż nie je ochrannou vrstvou, na vonkaj┼íiu stranu r├ímu, aby sa zabezpe─Źilo, ┼że sa ┼żiadne mal├ę ─Źastice nedostan├║ do otvoru p├íntu.

Spotrebitelia, ktor├ş rozumej├║ technol├│gii v USA UU. Chc├║ vedie┼ą o n├ívrate Galaxy Zlo┼żte tento t├Ż┼żde┼ł sa m├┤┼żu zaregistrova┼ą aby ste v tom ─Źase dostali e-mail. To ho nemus├ş prin├║ti┼ą v├íha┼ą, aby si ho k├║pil, preto┼że spolo─Źnos┼ą Samsung neuverejnila zoznam dopravcov a maloobchodn├şkov, ktor├ş bud├║ nosi┼ą telef├│n, zoznam, ktor├Ż T-Mobile zatia─ż nebude obsahova┼ą.