Galaxy Buds + získa v Južnej Kórei ružovú verziu

Keď sa bezdrôtové slúchadlá, ušné slúchadlá a reproduktory stanú bežnejšou, začnú sa stávať voľbou životného štýlu viac ako len audio príslušenstvo. Hoci výkon a pohodlie sú nanajvýš dôležité, štýl a vzhľad sa pre niektorých kupujúcich stali rozhodujúcim faktorom. Bohužiaľ, bezdrôtové slúchadlá sú v porovnaní s smartphones takže spotrebitelia v Južnej Kórei by mali mať pravdepodobne šťastie, že majú prístup k úplne novej ružovej farbe Galaxy Púčiky +.

Nový Samsung Galaxy Buds + je už k dispozícii v štyroch farbách, prinajmenšom vo farbách, ktoré podľa všetkého väčšina ľudí priťahuje. Je to skoro základná čierna, biela, „cloud“ modrá a červená. Chute ľudí samozrejme vytvárajú škálu farieb, ale spoločnosť Samsung ich nedokáže uspokojiť. Je však známe, že sa dajú vyskúšať a uviesť na trh varianty zamerané na konkrétne publikum.

Nie je preto prekvapením, že vyšla s ružovou verziou Galaxy Buds +, hoci niektorí by si pravdepodobne želali, aby neboli exkluzívne pre trh. Púčiky sú v skutočnosti dostupné na otvorených trhoch za približne 173 000 KRW. Paradoxne, Červená Galaxy Buds + je ten, ktorý je výhradným dodávateľom spoločnosti KT.

Okrem ružovej farby je to takmer rovnaké Galaxy Buds + na všetkých ostatných trhoch, čo nie je celkom zlá vec. Ako sme rozpracovali v našom zdĺhavom preskúmaní, ide o zlepšenie oproti jeho predchodcovi bez plusu.

To znamená, že spoločnosť Samsung má v tomto priestore a na internete veľkú konkurenciu Galaxy Chyby Buds + môžu byť pre mnohých spotrebiteľov ističmi rozdielov, ktoré teraz očakávajú, že potlačenie hluku a najmä hydroizolácia bude u takýchto slúchadiel štandardom. Za 150 dolárov však stále predstavuje presvedčivý návrh, najmä ak skutočne prichádza vo farbe, ktorú uprednostňujete.

Related Articles

Back to top button