Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Galaxy Buds +, v├Żvoj kvality zvuku a auton├│mie

Galaxy Buds + v porovnan├ş s predch├ídzaj├║cou gener├íciou prin├í┼ía ve─żk├ę zlep┼íenia, nedosahuje v┼íak konkuren─Źn├ę technol├│gie

Galaxy Buds + pri┼íiel nahradi┼ą ├║spe┼ín├ęho Galaxy p├║─Źiky a stavte na vy┼í┼íiu bat├ęriu, vyv├í┼żen├Ż zvuk a v├Ą─Ź┼íiu interakciu s aplik├íciami. Technol├│gia ru┼íenia hluku v┼íak bola vynechan├í z novej gener├ície, ─Źo vyvol├íva ot├ízku: oplat├ş sa to modernizova┼ą? Vysk├║┼íajte to v na┼íej recenzii.

Krásne a kompaktnejšie

Galaxy Buds + zachovali dizajn predch├ídzaj├║cej gener├ície, rozumn├ę rozhodnutie zoh─żad┼łuj├║ce vynikaj├║cu ergon├│miu a vzh─żad prv├ęho modelu. Sl├║chadl├í s├║ o nie─Źo ┼ąa┼ż┼íie a vyvol├ívaj├║ pocit, ┼że padn├║, ale fit je dokonal├Ż a prekvapivo stabiln├Ż, dokonca aj po mnoho hod├şn nepretr┼żit├ęho pou┼ż├şvania.

Sl├║chadl├í sa dod├ívaj├║ s nov├Żm gumov├Żm hrotom, ktor├Ż lep┼íie izoluje vonkaj┼í├ş hluk a ─Źiasto─Źne kompenzuje nedostatok technol├│gie potla─Źenia hluku. Z pas├şvnych izol├íci├ş je v├Żsledok ve─żmi uspokojiv├Ż, ale nerovn├í sa sl├║chadl├í podobn├í cena, ktor├í m├í integrovan├║ technol├│giu.

sl├║chadl├í Galaxy Buds +Pohodln├ę a nedotknut├ę prevedenie sl├║chadiel Galaxy Buds + s├║ ide├ílne na nieko─żko hod├şn nepretr┼żit├ęho pou┼ż├şvania

Sl├║chadl├í maj├║ perle┼ąov├║ oblas┼ą, ktor├í funguje dotykom. Tam m├┤┼żete prehr├íva┼ą / pozastavova┼ą skladby, preskakova┼ą skladby, prij├şma┼ą a ukon─Źova┼ą hovory. Pri dlh├Żch dotykoch m├┤┼żete spusti┼ą Bixby, asistent hlasu Google, po─Ź├║vajte okolit├Ż zvuk a spustite zoznam skladieb Spotify na z├íklade toho, ─Źo pou┼ż├şvate─ż po─Źuje najviac, a to v┼íetko v aplik├ícii konfigurovate─żn├ę Nosite─żn├ę od spolo─Źnosti Samsung,

Dotykov├ę ovl├ídanie je v poriadku, ale presnos┼ą je nevyhnutn├í. V nieko─żk├Żch situ├íci├ích, ke─Ć som zmenil skladbu (ktor├í mus├ş by┼ą dvakr├ít ┼ąuknut├í), som nehral presne v strede a hudba skon─Źila pozastaven├şm. Pri prv├Żch pou┼żitiach je to nepr├şjemn├ę, ale u┼ż├şvate─ż si na to zvykne.

Pr├şpad Galaxy Buds +Pr├şpad Galaxy Buds + z├şskal perle┼ąov├Ż n├ídych v jeho kon┼ítrukcii a gumov├Ż detail, ktor├Ż ukazuje polohu sl├║chadiel

Nab├şjacie puzdro dostalo mierne vylep┼íenia dizajnu, bolo o nie─Źo men┼íie ako predch├ídzaj├║ca gener├ícia, jasnej┼íie perle┼ąov├ę gumov├ę p├ísy, ktor├ę nazna─Źuj├║, ktor├ę prav├ę a ─żav├ę sl├║chadlo. Pr├şpad st├íle obsahuje LED ktor├í zobrazuje zost├ívaj├║ce mno┼żstvo bat├ęrie v Galaxy Buds + a tie┼ż dvere USB-C vzadu na nalo┼żenie.

Pripojite─żnos┼ą a bat├ęria

Galaxy Buds + pripojenie cez Bluetooth 5,0a po─Źiato─Źn├ę pripojenie je pomocou aplik├ície ve─żmi jednoduch├ę a r├Żchle Nosite─żn├ę od spolo─Źnosti Samsung, ktor├í pou┼ż├şvate─ża vedie k jeho prv├ęmu pou┼żitiu. Po─Źas vykon├ívania skladieb sa zvuk nikdy nezastavil ani nestratil jeho kvalitu, a to ani v miestnostiach vzdialen├Żch od domu.

Bat├ęria Galaxy Buds + dostal ve─żkorys├║ aktualiz├íciu a m├í ve─żk├║ trvanlivos┼ą. gadget m├í bat├ęriu 85mAh v ka┼żdom zo sl├║chadiel a puzdra m├í 270mAh, ─Źo zaru─Źuje okolo 11 hod├şn na samotn├Żch sl├║chadl├ích a ─Ćal┼íie ├║pln├ę nabitie puzdra, ─Ź├şm z├şskate viac 11 hod├şn reprodukcie. Je to viac ako dos┼ą na to, aby ste str├ívili dni bez toho, aby ste ich pri miernom pou┼ż├şvan├ş zapojili do z├ísuvky.

Galaxy P├║─Źiky + do uchaOvl├ídacie prvky citliv├ę na dotyk s├║ ve─żmi citliv├ę, st├íle im v┼íak ch├Żba upresnenie ich kon┼ítrukcie

Za zmienku stoj├ş, ┼że okrem ┼ítandardn├ęho nab├şjania prostredn├şctvom pripojenia USB-C, Galaxy Buds + maj├║ bezdr├┤tov├ę nab├şjanie. Preto ho mo┼żno na─Ź├şta┼ą priamo zo zadnej strany a Galaxy Note 10 so zdrojom PowerShare, alebo ak├ęko─żvek in├ę zariadenie, ktor├ę podporuje t├║to technol├│giu.

Inform├ície o bat├ęrii sa zobrazuj├║ priamo v aplik├ícii Nosite─żn├ę od spolo─Źnosti Samsung, ale zobrazuje sa iba trvanie sl├║chadiel, pri─Źom puzdro ost├íva nez├ívisl├ę od jeho vlastn├Żch LED, Po─Źas na┼íich testov, bat├ęria Buds + Uk├ízalo sa, ┼że je ve─żmi odoln├Ż. Jeho r├Żchlos┼ą nakladania je p├┤sobiv├í, spravodliv├í 10 min├║t v produkcii poskytovanej viac ako 1 ─Źas hudby, bytia 01:15 pribli┼żn├Ż ─Źas na ├║pln├ę nabitie.

V├Żkonn├Ż a kri┼ít├í─żovo ─Źist├Ż zvuk

Zvukov├Ż z├í┼żitok je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch aspektov pri h─żadan├ş n├íhlavnej s├║pravy a aktualiz├ícia zvukov├Żch ovl├ída─Źov bola ve─żmi v├ştan├í. S sistema re─Źn├şkov 2 tr├ís, by┼ą tweeter zameran├í na vysok├ę frekvencie a woofer pre ni┼ż┼íie frekvencie zvuk z├şskal silu a jas, ktor├ę ch├Żbali v prvej gener├ícii sl├║chadl├í,

Ve─żk├í nepr├şjemnos┼ą je presne v ┼ítandardnom vyrovnan├ş a prednastaven├ş pr├ştomn├Ż v aplik├ícii Nosite─żn├ę od spolo─Źnosti Samsung, Galaxy Buds + v t├Żchto mo┼żnostiach nesvieti ├║plne, ─Źo si vy┼żaduje pochopenie sistema vyrovnanie samotnej bunky na dosiahnutie rovnov├íhy. prednastaven├ş nechajte zvuk napoly umyt├Ż a nezd├┤raz┼łujte potenci├íl sl├║chadl├í, Pre t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch je dokonca potrebn├ę pou┼żi┼ą ekvaliz├ęr in├ęho v├Żvoj├íra na jemnej┼íie ├║pravy.

sl├║chadl├í Galaxy Buds + v detailoch Galaxy Buds + m├í v─Ćaka vylep┼íeniu zvukovej jednotky siln├Ż a kri┼ít├í─żovo ─Źist├Ż zvuk

Celkovo bud├║ narkomani ve─żmi spokojn├ş s kvalitou Galaxy Buds +, Na z├íklade ich zvukov├Żch charakterist├şk sa tu zv├Żraznia popov├ę, alternat├şvne a nez├ívisl├ę ┼ít├Żly s v├í┼żnymi darmi a kri┼ít├í─żovo ─Źist├Żmi vok├ílmi.

Mikrof├│n Buds +, na rozdiel od predch├ídzaj├║cej gener├ície s├║ skvel├ę pre hovory a zvukov├ę spr├ívy. Pr├ştomnos┼ą ─Ćal┼íieho mikrof├│nu priniesla lep┼íie sn├şmanie hlasu a zn├ş┼żenie okolit├ęho hluku. Kompresia st├íle ponech├íva hlas trochu kovov├Ż, av┼íak postup je pozoruhodn├Ż a funguje tu dobre.

Funkcie aplik├íci├ş a dotykov├Żch funkci├ş Samsung

Aplik├ícia Samsung Wearable je povinn├í na pou┼ż├şvanie Buds +, preto┼że prostredn├şctvom nej nakonfigurujeme v┼íetky dotykov├ę funkcie sl├║chadiel a sledujeme nabitie bat├ęrie.

Rozhranie je pr├şjemn├ę a ve─żmi ─żahko sa pohybuje: hne─Ć m├íme inform├ície o zost├ívaj├║cej bat├ęrii Buds +, ekvaliz├ęr s 5 prednastaven├ş, funkcia N├íjdite moje sl├║chadl├í a mo┼żnosti konfigur├ície upozornen├ş, zvonen├ş a okolit├ęho zvuku.

Upozornenia prostredn├şctvom Buds + s├║ trochu nepr├şjemn├ę. M├┤┼żete si vybra┼ą, ktor├║ aplik├íciu chcete dost├íva┼ą upozornenia. V na┼íich testoch som vybral Whatsapp a v┼żdy, ke─Ć som dostal spr├ívu, bola aktu├ílna skladba, ktor├║ som po─Ź├║val, pozastaven├í a Bixby Hovoril n├ízov ┼żiadosti, ktor├í dostala ozn├ímenie. Skuto─Źne ma tr├ípilo to, ┼że niektor├ş z nich pozastavili s├║─Źasn├║ skladbu alebo prehr├ívanie 3 2., Ak by varovanie bolo jemnej┼íie alebo by nebolo potrebn├ę hudbu pozastavi┼ą, aby bol u┼ż├şvate─ż upozornen├Ż, funkcia by bola ove─ża zauj├şmavej┼íia.

Puzdro a sl├║chadl├í do detailov Galaxy Buds + Galaxy Bat├ęria Buds + m├í v├Żdr┼ż bat├ęrie 22 hod├şn, v─Ćaka ─Źomu zostane u┼ż├şvate─ż e┼íte ─Ćalej od z├ísuviek

Na druhej strane sa dotknite a podr┼żte funkcie Galaxy Buds + s├║ ve─żmi zauj├şmav├ę: ak podr┼ż├şte dotykov├ę tla─Źidlo stla─Źen├ę 2 sek├║nd aktivuje telef├│n ─Ćal┼í├ş pr├şkaz, ktor├Ż je konfigurovate─żn├Ż aplik├íciou, napr├şklad aktiv├ícia hlasov├ęho pr├şkazu, po─Ź├║vanie okolit├ęho zvuku, zn├ş┼żenie a zv├Ż┼íenie hlasitosti alebo spustenie prisp├┤soben├ęho zoznamu skladieb na Spotify,

Z ─Ćal┼í├şch dostupn├Żch pr├şkazov, ktor├ę ma najviac zaujali a ktor├ę som nad┼íene pou┼ż├şval, boli Priestorov├Ż zvuk, Podr┼żan├şm dotykov├ęho tla─Źidla budete po─Źu┼ą, ─Źo sa okolo v├ís deje, bez toho, aby ste museli zlo┼żi┼ą sl├║chadl├í.

T├íto funkcia je ve─żmi v├Żhodn├í a aj ke─Ć je zachyten├Ż zvuk trochu metalick├Ż a niekedy nezachyt├íva hlasy prostredia, ktor├ę chcete po─Źu┼ą jasnej┼íie, je to nie─Źo, ─Źo vlastn├şci Buds + nebud├║ sa vzda┼ą ich pou┼ż├şvania ka┼żd├Ż de┼ł. Stoj├ş za zmienku, ┼że Priestorov├Ż zvuk m├┤┼że by┼ą nakonfigurovan├í tak, aby bola v┼żdy akt├şvna aplik├íciou, definuj├║cou objem a jasnos┼ą okolit├Żch hlasov. V─Ćaka tomu m├┤┼że pou┼ż├şvate─ż pokra─Źova┼ą v po─Ź├║van├ş hudby a okolit├ęho zvuku s├║─Źasne, neodpor├║─Źa sa to, preto┼że to ovplyv┼łuje kvalitu prehr├ívanej hudby.

záver

Galaxy Buds + s├║ dobrou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş chc├║ skvele sl├║chadl├í by┼ą tvojimi vern├Żmi ka┼żdodenn├Żmi partnermi. V─Ćaka vylep┼íen├ęmu zvuku, zauj├şmav├Żm funkci├ím a p├┤sobiv├Żm biciam nebud├║ majitelia spokojn├ş. Bez zahrnutia zru┼íenia hluku do aktualiz├ície je v┼íak zrejm├ę, ┼że hospod├írska s├║┼ąa┼ż vyhr├í, ak zoh─żadn├ş, ┼że cena R $ 999 z Galaxy Buds + sa rovn├í gadgets ktor├ę u┼ż maj├║ t├║to takmer povinn├║ technol├│giu sl├║chadl├í modernej┼íie.

Sl├║chadl├í vynikaj├║ t├Żm, ┼że poskytuj├║ lep┼í├ş z├í┼żitok ako jednoduch├ę modely, ktor├ę sa dod├ívaj├║ v puzdre na mobiln├Ż telef├│n, ale ako pr├şslu┼íenstvo si m├┤┼żete zak├║pi┼ą samostatne, Galaxy Buds + s├║ drah┼íie, ako m├┤┼żu poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żovi. gadget zapad├í do evol├║cie viac ako revol├║cia a m├┤┼że sa r├Żchlo sta┼ą zastaranou v rase sl├║chadl├í,

Technick├ę ┼ípecifik├ície Galaxy Buds +

modelGalaxy Buds +
konektivitabluetooth 5,0
Profil: A2DP, AVRCP, HFP
Kodek: Prisp├┤sobite─żn├Ż (Samsung), AAC, SBC
bat├ęrieP├║─Źiky: 85 mAh
Pr├şpad: 270 mAh
senzoryBl├şzkos┼ą, akcelerometer, prostredie
touch
trvanlivos┼ąIPX2 (odoln├Ż vo─Źi striekaj├║cej vode)
Rozmery a
z├íva┼żia
P├║─Źiky: 17.5 x 19.2 x 22.5 mm; 6,3 g
Pr├şpad: 38.8 x 70.0 x 26,5 mm; 39.6 g
farby─îierna, biela, modr├í, ─Źerven├í
cenaR $ 999
 • Dizajn – 9/ 10
 • Pripojite─żnos┼ą – 9,5/ 10
 • Bat├ęria – 9,5/ 10
 • Mikrof├│n – 8,5/ 10
 • Zvuk – 9/ 10
 • Funkcie – 6/ 10

8,6/ 10

zhrnutie

Galaxy Buds + prin├í┼ía oproti predch├ídzaj├║cej gener├ícii ve─żk├ę vylep┼íenia, zaost├íva v┼íak za technol├│giami konkurentov.

Pros

 • Kr├ísny a kompaktn├Ż dizajn, jeho ─żahkos┼ą vynik├í
 • Nab├şjacie puzdro je robustn├ę a mal├ę
 • Bluetooth spojenie 5,0 stabiln├Ż a nepretr┼żit├Ż
 • Ve─żmi vysok├í auton├│mna bat├ęria
 • Funkcie dop─║┼łaj├║ z├í┼żitok, napr├şklad Som Ambiente
 • Vylep┼íen├ę mikrof├│ny poskytuj├║ vynikaj├║ci hlas

nev├Żhody

 • Certifik├ícia IPX2 chr├íni iba pred postriekan├şm
 • Predvo─żby vyrovnania s├║ zl├ę
 • Absencia technol├│gie ru┼íenia hluku