Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Galaxy Buds +: tu je prv├Ż videon├ívod

Galaxy Buds +, nov├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Samsung, sa objavuj├║ v prvom videu o za─Źiatku. Poradie, ktor├ę uverejnil renomovan├Ż inform├ítor, v├ím umo┼ż┼łuje podrobne objavi┼ą dizajn nov├Żch rivalov AirPods.Apple,

p├║─Źiky galaxi├ş a ├║chopov├ę video

toto 8 Vo febru├íri 2020 uverejnil pr├şspevok Roland Quandt, nemeck├Ż novin├ír YouTube video, s ktor├Żm m├┤┼żete za─Źa┼ą Galaxy Buds +, nov├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Samsung. Na jeho ├║─Źet Twitter, hovor├ş, ┼że si mohol objedna┼ą sl├║chadl├í online od eur├│pskeho predajcu. Novin├ír ne┼ípecifikuje n├ízov str├ínky.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Galaxy S20 + a S20 Ultra – ponuka spolo─Źnosti Samsung Galaxy P├║─Źiky + po─Źas predobjedn├ívok

Jednoduch├í aktualiz├ícia Galaxy P├║─Źiky s lep┼íou samostatnos┼ąou

Video potvrdzuje prvky technick├ęho listu, ktor├Ż sa objavil pred nieko─żk├Żmi d┼łami. Ako sa o─Źak├ívalo, Buds + vynik├í ako plach├Ż v├Żvoj prvej gener├ície. ÔÇ×Je to slu┼ín├Ż upgrade z prvej gener├ície,ÔÇť rozpr├íva Roland Quandt Twitter, Spolo─Źnos┼ą Samsung obi┼íla funkciu akt├şvneho potla─Źenia hluku (ANC). Namiesto toho spolo─Źnos┼ą Samsung jednoducho pridala funkciu s n├ízvom ÔÇ×okolit├Ż zvukÔÇť. Tento re┼żim umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom lep┼íie rozl├ş┼íi┼ą okolit├ę zvuky.

Juhok├│rejsk├í automobilka zlep┼íen├í auton├│mia jeho bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel. "Pribli┼żne 54% bat├ęrie zost├íva pribli┼żne 3ÔÇ×5 hod├şn hudbyÔÇť sved─Ź├ş novin├ír. Aby sa dosiahla teoretick├í auton├│mia 11 hod├şn, spolo─Źnos┼ą Samsung vlo┼żila do ka┼żd├ęho sl├║chadla bat├ęriu s kapacitou 85 mAh. Okrem toho v─Ćaka z├íkladni s bat├ęriou 270 mAh v├Żrobca s─żubuje v├Żdr┼ż bat├ęrie a┼ż 22 hod├şn.

Pod─ża Rolanda Quandta bude spolo─Źnos┼ą Samsung uv├ídza┼ą na trh Galaxy p├║─Źiky + cena na eur├│pskom trhu vo v├Ż┼íke 169 EUR, a┼ż o 20 eur v porovnan├ş s prv├Żmi p├║─Źikmi (149 eur). Pripom├şname, ┼że sa dozvieme viac o nov├Żch sl├║chadl├ích spolo─Źnosti Samsung 11. febru├íra na konferencii Unpacked.